Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Ekspresy do kawy na kapsułki


Ekspresy na kapsułki Lavazza Blue do biura i firmyEkspresy Lavazza Blue z możliwością zakupu lub w leasingu wraz z dostawami kawy
do firmy i biuraEden ChoiceLavazza Blue
Ciśnieniowe ekspresy na kapsułki w systemie Lavazza Blue, to doskonałe rozwiązanie dla firm.   W każdej kapsułce znajduje się odpowiednio zmielona i starannie odmierzona porcja świeżej kawy Lavazza, co gwarantuje, że każda filiżanka espresso jest zawsze idealnie zaparzona i perfekcyjnie aromatyczna. Lavazza Blue to doskonałe ekspresy do biura, z których za jednym przyciskiem możesz serwować wyśmienite włoskie espresso. Ekspresy na kapsułki Lavazza Blue są dostępne wraz z dostawami kawy do firmy. Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue to gwarancja doskonałego włoskiego espresso w Twojej firmie.

Ekspresy do firmy na kapsułki i dostaw kawy, to same korzyści:
  • Dostawy kawy do biura – min. 50 kapsułek miesięcznie,
  • możliwość zakupu ekspresu na raty lub leasing ekspresu,
  • spieniacz do mleka gratis – do każdego ekspresu kapsułkowego Lavazza Blue,
  • serwis i opiekę Działu Obsługi Klienta
  • atrakcyjne ceny na akcesoria i dodatki do kawy

Zapytaj o ofertęEkspresy na kapsułki Lavazza Blue do biura i firmy

Ekspresy na kapsułki Lavazza Blue do biura i firmy

Ekspres na kapsułki LB Compact


Przeznaczenie: Najmniejszy ekspres na kapsułki Lavazza Blue. Idealny dla mniejszych firm, które cenią doskonały smak włoskiego espresso, cappuccino, czy latte. Dostępny z profesjonalnym spieniaczem GRATIS.
Konsumpcja: od 50 kaw miesięcznie (2-3 dziennie)
Wymiary: 13x36x23,5 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,2l
Pobór mocy: 1300W

Zobacz więcej>>>
Ekspres na kapsułki LB 951


Przeznaczenie: Eleganckie, miękkie i wyrafinowane linie oraz ekskluzywny wygląd sprawiają, że LB 951 idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrza. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur i do domu.
Konsumpcja: do 100 kaw miesięcznie
Waga: 6 kg
Wymiary: 20x32x28 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,7l
Pobór mocy: 1200W

Zobacz więcej>>>

Ekspresy na kapsułki Lavazza Blue do biura i firmy

 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.