Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Ekspresy do kawy na kapsułki Oferta Lavazza Blue 951


Ekspres Lavazza Blue 951 na kapsułkiLavazza Blue 951
Lavazza Blue 951 to prawdziwy włoski urok i elegancki design. Celebruj kolejny łyk espresso, cappuccino lub latte z nowym mistrzem parzenia kawy w firmie. Ekspres LB 951 doskonale wkomponuje się do każdego wnętrza biurowego. Jest bardzo praktyczny i łatwy w konserwacji. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich biur. Teraz dostępny dla firm w ofercie leasingu lub z możliwością zakupu, wraz z dostawami kawy Lavazza Blue w kapsułkach.

GRATIS!
Do każdego ekspresu LB951 otrzymasz spieniacz do mleka


Optymalna konsumpcja kawy: od 100 kapsułek miesięcznie
  • Wymiary (szer. x wys. X głęb.): 20 x 32 x 28 cm
  • Waga: 4,6 kg
  • Pojemność zbiornika wody: 1,7 l
  • Pobór mocy: 1200 W
  • Funkcja oszczędzania energii
  • System kontroli poziomu wody
  • Regulowana wysokość filiżanki
  • Licznik kontrolujący ilość zużytych kapsułek kawy
Skontaktuj się z Doradcą Eden, aby zamówić ekspres LB951 do swojej firmy.

Zapytaj o ofertęEkspres Lavazza Blue 951 na kapsułki

Ekspres Lavazza Blue 951 na kapsułki

Ekspres na kapsułki LB Compact


Przeznaczenie: Najmniejszy ekspres na kapsułki Lavazza Blue. Idealny dla mniejszych firm, które cenią doskonały smak włoskiego espresso, cappuccino, czy latte. Dostępny z profesjonalnym spieniaczem GRATIS.
Konsumpcja: od 50 kaw miesięcznie (2-3 dziennie)
Wymiary: 13x36x23,5 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,2l
Pobór mocy: 1300W

Zobacz więcej>>>
Ekspres na kapsułki LB 951


Przeznaczenie: Eleganckie, miękkie i wyrafinowane linie oraz ekskluzywny wygląd sprawiają, że LB 951 idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrza. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur i do domu.
Konsumpcja: do 100 kaw miesięcznie
Waga: 6 kg
Wymiary: 20x32x28 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,7l
Pobór mocy: 1200W

Zobacz więcej>>>

Ekspres Lavazza Blue 951 na kapsułki

 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.