Kawa ziarnista

W ofercie Eden znajdują się najlepsze włoskie marki kawy ziarnistej - kawa Lavazza, Gimoka i Edenissimo.

Kawa ziarnista dostarczana jest w ramach umów na dzierżawę i leasing ekspresów oraz dla klientów odbierających wodę Eden wraz z dostawami wody.

Jeśli masz własny ekspres do kawy, możesz również zamówić regularne dostawy kawy ziarnistej do swojej firmy.

 

  • Cappuccino
  • Espresso
  • Ziarnista

ŚWIEŻO PALONA KAWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Rodzaje kaw ziarnistych

Edenissimo Gran AromaKawa ziarnista Edenissimo Gran Aroma – 1 kg

Pełna temperamentu, o delikatnym, lecz wyrazistym smaku i zniewalającym aromacie. Znakomita mieszanka ziaren szlachetnej Arabiki. Jest to kawa dla koneserów i entuzjastów regionalnie wypalanej włoskiej kawy. Nadaje się idealnie do ekspresów automatycznych i ciśnieniowych.

 

 

Edenissimo Espresso DolceKawa ziarnista Edenissimo Dolce - 1 kg​

Kompozycja ziaren Arabiki i Robusty, kryjąca w sobie wykwintną słodycz i moc prawdziwego włoskiego espresso. Jest to kawa dla koneserów i entuzjastów regionalnie wypalanej włoskiej kawy. Nadaje się idealnie do ekspresów automatycznych i ciśnieniowych.

 

 

Lavazza Crema & AromaKawa ziarnista Lavazza Crema & Aroma - 1 kg​

Kawa do ekspresu ciśnieniowego, jest mieszanką Arabiki i Robusty o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku oraz bardzo ładną pianką. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym smak espresso i doceniającym piękną cremę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju.

 

 

Lavazza Qualita RossaKawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa - 1 kg​

To najpopularniejszy rodzaj Lavazzy na świecie. Jej ziarna to mieszanka południowoamerykańskiej Arabiki i afrykańskiej Robusty, o przyjemnym, łagodnym i lekko czekoladowym posmaku. Doskonała o poranku. Najlepsza w postaci cappuccino, latte i innych kaw serwowanych z mlekiem.

 

 

Lavazza Qualita OroKawa ziarnista Lavazza Qualita Oro - 1 kg​

Lavazza Qualita Oro to 100% Arabika pochodząca z amerykańskich i afrykańskich plantacji. Klasyczna delikatna kawa o głębokim aromacie i subtelnym smaku. Jedna z najbardziej popularnych kaw Lavazza.

 

 

 

Lavazza Grand EspressoKawa ziarnista Lavazza Grand Espresso - 1 kg

Kawa do ekspresu ciśnieniowego z doskonale zbilansowaną mieszanką ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki,  z azjatycką i afrykańską Robustą uzyskiwaną metodą płukania. Charakteryzuje się mocnym, słodkim i intensywnym smakiem oraz zdecydowanym, cielistym posmakiem. Kawa doskonała szczególnie dla miejsc, gdzie przyrządza się szeroki asortyment napojów na bazie espresso czyli cappuccino, latte, mocacchino czy kawę mrożoną.

 

 

Lavazza PienaromaKawa ziarnista Lavazza Pienaroma – 1 kg​

Kawa najwyższej jakości spośród mieszanek opracowanych przez Lavazza. Pienaroma jest 100% mieszanką Arabiki, ziaren sprowadzonych głównie z Brazylii i regionu gór centralnej Ameryki. Ziarna są naturalnie pozyskiwane i naturalnie suszone. Rezultat to słodki, delikatny i bogaty smak. Uwieńczone sukcesem połączenie ziaren o różnym pochodzeniu nadaje kawie lekko kwiatowy, cielisty i pełny smak.