Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Ekspresy do kawy ziarnistej Oferta Kawa ziarnista


Kawa ziarnista do ekspresów ciśnieniowychDostawy kawy ziarnistej do firmy i biuraEden FreshKAWA ZIARNISTA EDENISSIMO
Nie wiesz, jaką kawę ziarnistą wybrać do ekspresu ciśnieniowego? Polecamy najlepsze włoskie kawy ziarniste, takich marek jak Lavazza, Gimoka czy Edenissimo z dostawą do firmy.

Włoska kawa ziarnista charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem i doskonałym smakiem. Teraz możesz delektować się filiżanką wybornej kawy także w biurze. Wraz z dzierżawą ekspresów do kawy Saeco lub przy leasingu ekspresów, otrzymujesz w pakiecie bezpłatne i regularne dostawy kawy do firmy. Masz do wyboru liczne rodzaje kaw, wyjątkowe mieszanki i różne stopnie palenia ziaren kaw. Wszystkie kawy ziarniste z naszej oferty można zaparzać w ekspresach ciśnieniowych.

EDENISSIMO - KAWA Z POŁUDNIA WŁOCH
Neapol słynie ze sposobu wypalania kawy. Rodzinne palarnie zachowują wielopokoleniowe tradycje, tworząc własne oryginalne mieszanki kaw. Z tej lokalnej włoskiej tradycji powstało Edenissimo.

Skontaktuj się z naszym Doradcą, by dobrać najlepszy dla Twojej firmy ekspres do kawy oraz model współpracy – dzierżawę lub leasing ekspresów.

Zapytaj o ofertęKawa ziarnista do ekspresów ciśnieniowych

Ekspresy do kawy Saeco – dzierżawa, wynajem i leasing ekspresów do kawy

Kawa ziarnista Edenissimo Gran AromaZ prawdziwie włoską pasją skomponowane rajskie espresso – pełne temperamentu, o intensywnym, wyrazistym smaku i zniewalającym aromacie 100% Arabiki. Palona i pakowana w Neapolu.


Kawa ziarnista Edenissimo Espresso DolceKompozycja Arabiki i Robusty, kryjąca w sobie wykwintną słodycz, a zarazem moc włoskiego espresso. Odczuwalny słodki posmak w każdej kropli tego znakomitego espresso. Palona i pakowana w Neapolu.


Kawa ziarnista Lavazza Crema & AromaDoskonała mieszanka Arabiki i Robusty, którą wybiorą miłośnicy intensywnego smaku oraz łagodnej pianki.


Kawa ziarnista Lavazza Qualita RossaNajpopularniejsza mieszkanka Lavazzy na świecie. Urzeka łagodnym czekoladowym posmakiem.


Kawa ziarnista Lavazza Qualita OroGłęboki aromat 100% Arabiki oraz subtelny smak o słodkim zabarwieniu, to główne walory smakowe tej klasycznej i delikatnej kawy ziarnistej, docenianej przez najbardziej wytrwanych kawoszy.


Kawa ziarnista Lavazza Grand EspressoOdnajdziesz w niej typowy smak włoskiego espresso. Mocna i słodka, przyciąga miłośników espresso, cappuccino, latte czy kawy mrożonej.


Kawa ziarnista Lavazza PienaromaNajwyższej jakości kawa Lavazza, ze 100% Arabiki. Poczujesz delikatną słodycz i bogactwo jej pełnego smaku.Kawa ziarnista do ekspresów ciśnieniowych

 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.