Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Ekspresy do kawy na kapsułki Oferta Kapsułki do kawy


Kawa w kapsułkach Lavazza BlueDostawy kawy w kapsułkach do firmyEden ChoiceLavazza Blue
Kapsułki Lavazza Blue Kapsułki Lavazza Blue to specjalnie dobrane kompozycje najlepszej włoskiej kawy Lavazza. Innowacyjna metoda palenia ziaren, gwarantuje smak kawy jak we włoskiej kawiarni. Starannie mielone ziarna kawy są hermetycznie zamknięte w kapsułce, zachowując swój doskonały smak i aromat. Każda kapsułka zawiera precyzyjnie odmierzoną porcję świeżej kawy Lavazza, a dostawy kawy do biura gwarantują, że możesz cieszyć się doskonałą kawą w swoim biurze i dbać o zadowolenie swoich pracowników i klientów.

Kawę w kapsułkach Lavazza Blue otrzymujesz przy zakupie lub leasingu ekspresu na kapsułki.

Dlaczego ekspresy i kawa w kapsułkach?
  • łatwy i szybki sposób na znakomitą włoską kawę,
  • szeroki wybór kaw w hermetycznych kapsułkach,
  • dostawy min. 50 kapsułek kawy co 4 tygodnie,
  • zakup lub leasing ekspresów na kapsułki.

Zapytaj o ofertęKawa w kapsułkach Lavazza Blue

Kawa w kapsułkach Lavazza Blue

Kapsułki kawy Lavazza Blue Intenso


Intensywna mieszkanka odmian Robusty i Arabiki. Idealna kawa do cappuccino o czekoladowym posmaku.


Kapsułki kawy Lavazza Blue Tierra


100% Arabika z ekologicznych upraw, posiada certyfikat Rainforest Alliance. Delikatny, kwiatowy posmak, który docenią nie tylko koneserzy.


Kapsułki kawy Lavazza Blue Delicato


100% Arabika. Zasmakuj delikatnej mocy i łagodnego aromatu. Delikatna pianka kusi w każdej filiżance kawy.


Kapsułki kawy Lavazza Blue Café Crema Dolce


100% Arabika. Aksamitna kawa o śmiatankowym posmaku oraz złocistą pianką.


Kapsułki kawy Lavazza Blue Decaffeinato


100% Arabika z Brazylii. Śmietankowy posmak i gęsta pianka – bez kofeiny.


Kapsułki kawy Lavazza Blue Intenso 2


Mocnie intensywna mieszkanka odmian Robusty i Arabika. Przeznaczona do przygotowania 2 kaw równoczśnie.


Śmietanka Lavazza Blue Bevenda Bianca


Doskonała śmietanka dopełnia pełni smaku kaw Lavazza Blue.


Kawa w kapsułkach Lavazza Blue

 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.