Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Odpowiedzialność społeczna O nas Zaangażowanie społeczne O nas WSPIERAMY WOŚP O nas Jak pomagać cały rok


JAK POMAGAĆ CAŁY ROKTo bardzo proste. Trzeba zostać naszym Klientem, a następnie… Wystarczy przejść na e-fakturę! Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na walkę z cukrzycą typu 2. W imieniu każdego Klienta zaangażowanego w akcję będziemy wspierać program "Policz się z cukrzycą" kwotą 1 zł każdego miesiąca przez cały rok od momentu przejścia na e-fakturę.

Nie bądźmy obojętni - to nic nie kosztuje!

POLICZMY SIĘ Z CUKRZYCĄ!W tym miejscu będziemy na bieżąco informować - ilu Klientów bierze udział w naszym programie oraz ile pieniędzy przekazujemy wspólnie na walkę z cukrzycą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Wspólnie z Jurkiem Owsiakiem zapraszamy do udziału w akcji Eden dla WOŚP - SIEMA EDEN, SIĘ POMAGA!Bieg - Policz się z cukrzycą Eden wspiera WOSP Przejdź na E-FAKTURĘ

Strona główna Wspieramy WOŚP
Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta