Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Informacje dla prasy


INFORMACJE PRASOWEstrona: 1 | 2

01.09.2011
Eden otwiera nowy Oddział w Lublinie

Eden Springs stale rozwija swoją działalność na terenie całej Polski. We wrześniu świętowaliśmy otwarcie w Lublinie nowego Oddziału Eden. W ten sposób, będąc bliżej Klientów w Lublinie, pragniemy usprawnić obsługę i szybciej reagować na potrzeby.

plik do pobrania

29.06.2011
Eden otrzymuje wyróżnienie DOBRA MARKA 2011 - Jakość, Zaufanie, Renoma

W tegorocznej edycji programu konsumenckiego DOBRA MARKA - Jakość, Zaufanie, Renoma, Eden Springs został wyróżniony w kategorii "Wody mineralne".

plik do pobrania

10.03.2011
Eden wpiera Światowy Dzień Wody 2011

22 marca został ogłoszony Światowym Dniem Wody. Tegoroczne obchody przebiegają pod hasłem Woda dla miast. Światowy Dzień Wody został ustanowiony w 1992 r. podczas konferencji ONZ w Rio de Janeiro. Celem obchodów jest zwrócenie uwagi światowej społeczności na najważniejsze kwestie i problemy związane z zasobami wody słodkiej na świecie.

plik do pobrania

26.08.2010
Teraz możesz zabrać wodę Eden ze sobą!

Od sierpnia Eden Springs poszerzył swoją ofertę o wodę źródlaną w małej butelce - EDEN ON THE GO. Zbilansowany skład mineralny sprawia, że woda Eden w małej butelce jest bezpieczna dla organizmu oraz odpowiednia do spożywania przez osoby w każdym wieku.

plik do pobrania

24.08.2010
Kolejne Złoto w kolekcji Eden

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu Laur Konsumenta, firma Eden Springs zdobyła już piąty Złoty Laur Konsumenta w kategorii Dystrybutorzy wody mineralnej, zostając najbardziej cenioną przez konsumentów marką w branży.

plik do pobrania

22.03.2009
XVII Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody – dzień ustanowiony w 1992 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ będący odpowiedzią na tragiczną sytuację na świecie dotyczącą dostępu do czystej wody pitnej. 1,2 miliarda ludzi korzysta każdego dnia z niepewnych źródeł wody do picia. Następstwem kontaktu z brudną wodą są śmiertelne choroby, które codziennie zabierają kilka tysięcy ludzi, wśród nich aż 4 000 dzieci.

plik do pobrania

19.11.2008
Eden najchętniej wybieranym dostawcą wody dla firm

We wrześniu br firma badawcza Synovate przeprowadziła kolejne badania świadomości marek na rynku dostawców wody w dużych butlach. W badaniu wzięło udział 409 przedstawicieli firm. Wyniki ujawniły, że wskaźnik Top of Mind dla marki Eden jest najwyższy w branży i wynosi aż 43%. To znakomity rezultat, zwłaszcza, że w 2005 roku wskaźnik ten wynosił zaledwie 15%. 

plik do pobrania

03.06.2008

Poznaj źródło sukcesu Twojej firmy!

Marketingowa kampania Eden Springs na lato 2008. Z początkiem czerwca Eden Springs, jeden z czołowych dostawców wody źródlanej do biur i domów, rozpoczyna ogólnopolską kampanię marketingową "Radość z sukcesu Twojej firmy ma swoje źródło... w wodzie". Celem kampanii jest umacnianie świadomości marki Eden oraz edukacja pracodawców z zakresu korzyści wynikających ze stałego dostępu do wody dobrej jakości.

plik do pobrania

13.02.2008

Wyróżnienie w konkursie "W pełni zaradni"

Eden Springs Sp. z o.o. drugi rok z rzędu otrzymał wyróżnienie w konkursie "W pełni zaradni", w którym nagradzani są pracodawcy najbardziej otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Główne kryterium, jakimi kierowano się przy wyborze laureatów, to rozumienie potrzeb niepełnosprawnych pracowników oraz tworzenie im odpowiednich warunków pracy. 

plik do pobrania

11.07.2007

Eden Springs otwiera przedstawicielstwo w Łodzi

Eden Springs, jeden z czołowych dostawców wody źródlanej do biur i domów w 18,9-litrowych butlach, w odpowiedzi na zapotrzebowania klientów otworzył nowy oddział w Łodzi. Tym samym łączna liczba placówek firmy zwiększyła się do dziesięciu. Łódzki oddział oferuje usługi odbiorcom z regionu łódzkiego oraz części woj. mazowieckiego. 

plik do pobrania

05.07.2007

"Obudź swoje możliwości" z Eden Springs!

Ruszyła druga część kampanii telewizyjnej jednego z czołowych dostawców wody źródlanej. Eden Springs, dostawca wody źródlanej w 18,9- litrowych opakowaniach do biur i domów, kontynuuje działania marketingowe dla marki Eden. Na początku lipca ruszyła druga odsłona kampanii reklamowej w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Hasło reklamowe kampanii brzmi "Obudź swoje możliwości".

plik do pobrania

02.01.2007

Eden Springs Poland - kolejne inwestycje na rynku wód źródlanych w zachodniej Polsce

Firma Eden Springs Poland, czołowy dostawca wody źródlanej do firm i domów, właśnie uruchamia nową rozlewnię w Grodzisku Wielkopolskim. W Grodzisku Wielkopolskim została oficjalnie otwarta nowa rozlewnia firmy Eden Springs Poland, czołowego producenta i dostawcy wody źródlanej w 19-litrowych butlach. "Inwestycja ta pozwoli na zoptymalizowanie logistyki na terenie zachodniej Polski, gdzie stale umacniamy naszą pozycję" - mówi Andrzej Piotrowski, dyrektor generalny Eden Springs Poland. "Zachodnia Polska to nasz największy region. Chcemy zatem przybliżać do tego rynku produkcję i rozwijać nasz potencjał".

plik do pobrania

strona: 1 | 2


Kontakt dla mediówEden Springs sp. z o o
ul. Pułaskiego 2
05-510 Konstancin-Jeziorna
marketing@pl.edensprings.com 
Eko rozwiązania
Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta
Eden Springs wspiera WOŚP