Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Informacje dla prasy


INFORMACJE PRASOWEstrona: 1 | 2

21.11.2016
Eden Springs głównym sponsorem 11 Biegu Policz się z Cukrzycą, który odbędzie się w dniu 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Eden Springs będąc czołowym dostawcą wody źródlanej i włoskiej kawy do firm, kontynuuje współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 15 stycznia 2017 r. będzie miał miejsce 11 Bieg Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy. Eden Springs czwarty rok z rzędu jest głównym sponsorem Biegu. Celem Programu i Biegu Policz się z Cukrzycą jest nagłośnienie kwestii narastającej ilości zachorowań na cukrzycę, okazanie solidarności z diabetykami oraz zakup pomp insulinowych.


01.02.2016
TRANSAKCJA W POLSCE ZAMKNĘŁA PROCES PRZEJĘCIA PRZEZ EDEN SPRINGS BIZNESU NESTLE WATERS DIRECT

1 lutego 2016 roku Eden Springs dokonał ostatecznej transakcji nabycia aktywów Nestlé Waters Direct w pięciu krajach. W ostatnim etapie transakcji Nestlé Waters Polska przekazało część aktywów firmie Eden Springs, która wzmocniła tym samym swoją pozycję w Polsce i Europie.


26.11.2015
Eden Springs kontynuuje współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

10 stycznia 2016 r. w dniu Finału WOŚP odbędzie się 10 Bieg Policz się z Cukrzycą. Eden Springs jest głównym sponsorem Biegu.


16.03.2015
Eden Springs wspiera Światowy Dzień Wody 2015: Nowe inicjatywy pomogą lokalnym społecznościom w Ugandzie

Eden Springs, jeden z wiodących europejskich dostawców wody i kawy do firm, wspiera budowę studni w Ugandzie. Eden zobowiązał się do przekazania części zysków od każdego nowego dystrybutora wody zainstalowanego w marcu, aby wesprzeć fundację People Help People-One World w budowie kolejnych ujęć wody pitnej w Ugadzie.


02.02.2015
Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Eden Springs wspiera polską organizację charytatywną

Europejski dostawca napojów do firm, Eden Springs udzielił wsparcia wiodącej w Polsce organizacji charytatywnej - WOŚP (Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - www.wosp.org.pl). Eden sponsorował program i IX bieg "Policz się z cukrzycą" i przekazał WOŚP kwotę 284 545 zł. Eden Springs był głównym sponsorem 5.5 km biegu “Policz się z cukrzycą”, który odbył się podczas Wielkiego Finału w centrum Warszawy.


05.01.2015
Eden Springs - główny sponsor Programu WOŚP i 9 Biegu "Policz się z cukrzycą"

Eden Springs - czołowy dostawca wody i kawy do firm - już trzeci rok z rzędu wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, sponsorując program i IX bieg "Policz się z cukrzycą". Przez ostatnie dwa lata Eden zachęcał swoich klientów do przejścia na e-fakturę. Dzięki temu od każdego klienta, który zrezygnował z faktury papierowej, Eden przekazywał 12 zł rocznie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji: www.eden.pl/WOSP


18.03.2014
Stowarzyszenie Woda w Domu i Biurze - Nieoceniona woda

Połowa Polaków ceni wodę za to, że skutecznie gasi pragnienie, ale większość z nas nie dostrzega innych, ważnych dla organizmu korzyści płynących z jej picia. Doceniamy wpływ wody na urodę, w tym nawilżenie skóry (24%) i poprawę metabolizmu (20%), ale zapominamy o jej oddziaływaniu na nasze samopoczucie - wynika z najnowszych badań PBS zrealizowanych na zlecenie Stowarzyszenia "Woda w Domu i w Biurze".


04.03.2014
Stowarzyszenie Woda w Domu i Biurze - Odwodnieni Polacy

Co dziesiąty Polak w ogóle nie pije wody, a ponad 80% z nas spożywa jej za mało w ciągu dnia - wynika z najnowszych badań PBS zrealizowanych na zlecenie Stowarzyszenia "Woda w Domu i w Biurze". Ponadto nie pijemy wody regularnie, lecz sięgamy po nią dopiero wtedy, gdy odczuwamy pragnienie, co według ekspertów jest oznaką odwodnienia organizmu.


19.06.2013
Konkurs Eden - Przyjemniej w pracy

Firma Eden organizuje konkurs dla firm "Przyjemniej w pracy". Do wygrania atrakcyjne nagrody dla pracowników i pracodawców.


19.12.2012
Eden Springs sponsorem programu i 7 biegu "Policz się z cukrzycą"

Firma Eden Springs jest głównym sponsorem programu i 7 biegu "Policz się z cukrzycą" organizowanego 13 stycznia 2013r. przez Fundację Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy.


31.10.2012
Złoty Laur Konsumenta dla Eden

W kolejnej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta, firma Eden Springs szósty raz zdobyła Złoty Laur Konsumenta w kategorii Dystrybutorzy wody zródlanej.strona: 1 | 2


Kontakt dla mediówEden Springs sp. z o o
ul. Pułaskiego 2
05-510 Konstancin-Jeziorna
marketing@pl.edensprings.com 
Eko rozwiązania
Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta
Eden Springs wspiera WOŚP