Informacje dla klientów obsługiwanych wcześniej przez Aquator

Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w gronie naszych Partnerów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi nowymi dla Państwa informacjami.

WODA

Zmianie ulegnie marka dostarczanej Państwu wody, będzie nią od tej pory woda źródlana EDEN. Wydobywana jest z ujęć w Grodzisku Wielkopolskim i Częstoniewie w województwie mazowieckim. W procesie produkcji stosujemy certyfikowany system zapewnienia jakości HACCP, a nasze rozlewnie, magazyny i środki transportu są poddawane okresowej inspekcji przez międzynarodową firmę zewnętrzną NSF.

Własne laboratoria przy rozlewniach badają wodę co 2 godziny, na każdym etapie wydobycia i nalewania jej do butli. Sprawdzane są parametry mikrobiologiczne, organoleptyczne i wybrane składniki fizykochemiczne.

URZĄDZENIA DO DOZOWANIA WODY

W najbliższym czasie zaoferujemy Państwu usługę sanityzacji urządzeń. Jest to proces usuwania tzw. biofilmu, warstwy mikroorganizmów, która powstaje w trakcie normalnego użytkowana urządzeń, tak aby woda stale zachowywała swoją świeżość, smak i jakość. Wszystkie urządzenia przed instalacją są badane pod kątem ich bezpieczeństwa i sprawności.

DOSTAWY

Oferujemy Państwu sprawdzony od ponad dwudziestu lat na terenie całej Polski system regularnych dostaw, dzięki któremu będą mieli Państwo nieprzerwany dostęp do wody niezależnie od pory roku. Data wizyty naszego sprzedawcy-kierowcy znajduje się na kalendarzu dostaw, który otrzymają Państwo w marcu. O ile wyrażą Państwo na to zgodę i podadzą nam adres poczty elektronicznej, poinformujemy o każdej dostawie na trzy dni przed jej terminem.

NUMER KONTA I WYGLĄD FAKTURY

Wraz z fakturą wystawioną w marcu, dostaną Państwo indywidualny numer konta bankowego do dokonywania płatności. Zmianie ulegnie także wygląd faktury. Oferujemy możliwość otrzymania faktury drogą elektroniczną.

ZMIANA SPOSOBU DOKUMENTOWANIA DOSTAW

Zmianie ulegnie rejestrowanie dostaw. Formę drukowaną zastąpi forma elektroniczna, każdy sprzedawca-kierowca jest wyposażony w komputer
przenośny, na którego ekranie nasi klienci potwierdzają dostawy własnoręcznym podpisem. Dowód tak potwierdzonej dostawy otrzymają Państwo w formacie PDF bezpośrednio na adres mailowy.

SPRZEDAWCA-KIEROWCA

Istnieje możliwość, że zmieni się sprzedawca-kierowca, który dotychczas Państwa obsługiwał. Część wizyt, związana z urządzeniami do dozowania wody może być wykonana przez naszego technika.

KOMUNIKACJA

Aby umożliwić uzyskanie informacji lub zgłosić problem uruchomiliśmy dedykowany dla Państwa numer telefonu. Można z nami kontaktować się także za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz dostarczającego wodę sprzedawcy-kierowcy. Więcej informacji na temat sposobu działania Eden Springs a także o samej firmie oraz oferowanych przez nas produktach i usługach, np. urządzeniach filtrujących, ekspresach do kawy, produktach dodatkowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

KONTAKT DLA NOWYCH KLIENTÓW OBSŁUGIWANYCH WCZEŚNIEJ PRZEZ AQUATOR

EMAIL: dok@edensprings.com
INFOLINIA: 22 433 51 02 pn-pt 8:00-16.00 (numer aktywny od 5.03.2018)