Grupa Eden w Europie

Eden Springs to europejski lider na rynku dostaw naturalnej wody źródlanej, ale także dystrybutorów filtrujących wodę oraz ekspresów do kawy.

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ COTT CORPORATION 

Od 2016 roku firma Eden Springs należy do Cott Corporation (NYSE: COT, TSX: BCB), firmy o zdywersyfikowanej obecności w sektorze wody i napojów. Cott Corporation jest największym dostawcą wody do firm i domów w Ameryce Północnej oraz Europie, liderem rynku wypalania kawy ziarnistej oraz dostarczania mieszanek herbaty mrożonej dla amerykańskiego przemysłu spożywczego i jednym z największych na świecie producentów napojów w imieniu sprzedawców detalicznych, właścicieli marek i dystrybutorów. 

Platforma Cott dociera do ponad 2,3 miliona klientów lub punktów dostawczych w Ameryce Północnej i Europie, wspieranych przez strategicznie zlokalizowane centra sprzedaży i dystrybucji oraz flotę, a także hurtowników i dystrybutorów. Dzięki temu Grupa może skutecznie obsługiwać klientów prywatnych, firmy, sieci restauracji, hoteli, małych i dużych sprzedawców detalicznych oraz placówki opieki zdrowotnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cott.com  

Kodeksie Etyki Biznesu w Cott Corporation, znajdziesz tutaj >>