Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Filtry podzlewowe do domu


FILTRY PODZLEWOWE DO DOMUCzysta woda w Twoim domuFiltry podzlewowe do domu
Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Dzięki zaawansowanej filtracji o parametrach 0,5 mikrona, nasz filtr usunie z wody wodociągowej nie tylko osady, kamień i rdzę, ale także bakterie, cysty i metale ciężkie, które mogą bytować w przestarzałych instalacjach wodnych. Filtry węglowe zachowują w wodzie naturalnie występujące minerały. Po zainstalowaniu pod zlewem, zimna woda jest filtrowana w całości. Staje się bezpieczna, zdatna do picia i gotowania, bez żadnych ograniczeń.

W naszej ofercie otrzymujesz:
  • Filtr węglowy EDEN MAXI o wydajności 7600 l wraz z elementami do instalacji w cenie 184,50 zł brutto
  • Umowę na 24 miesiące gwarantującą zapewnienie 6 filtrów na wymianę (poza zestawem startowym) - w cenie 153,75 zł brutto za filtr
  • Bezpłatne dostawy filtrów co 4 miesiące
  • Stały i nieograniczony dostęp do czystej, przefiltrowanej wody z kranu

Poznaj korzyści z filtrowania wody >>
Filtry podzlewowe do Twojego domu


Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.