Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Filtry podzlewowe do domu Oferta Poznaj korzyści z filtrowania wody


Poznaj korzyści z filtrowania wodyWODA Z KRANU czysta jak z butelkiPoznaj korzyści z filtrowania wody
100 RAZY DOKŁADNIEJ
Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Dzięki wielokompozytowym filtrom węglowym w technologii 0,5 mikrona nasze urządzenia usuwają z wody kranowej nie tylko osady, kamień i rdzę, ale także bakterie, cysty i metale ciężkie. Zostały tak skonstruowane, aby zachować w wodzie naturalnie występujące minerały i pracują do 100 razy dokładniej niż filtry dzbankowe. Twoja woda wreszcie zyska smak i walory wody źródlanej!KOMFORT I WYGODA
Nie trać czasu na noszenie ciężkich butelek ze sklepu. Twoja woda może być tak dobrej jakości jak woda butelkowana – bezpieczna, zdrowa i dostępna na wyciągnięcie ręki. Twoje dzieci mogą pić ją prosto z kranu, a Ty możesz używać jej do gotowania potraw i przygotowywania napojów dla całej rodziny. Prosty w instalacji i wymianie wkład filtrowy możesz wymieniać co 6 miesięcy i cieszyć się czystą wodą bez żadnych ograniczeń.CZYSTY ZYSK
Filtracja to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Filtrując wodę w domu i rezygnując z kupowania butelek PET dbasz o Ziemię, ale też oszczędzasz pieniądze. Sprawdź to! Rachunek zawsze będzie na korzyść filtracji EDEN. Koszt pozyskania jednego litra wody filtrowanej to zaledwie 4 grosze!Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.