Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Strefa Klientów Eden Strefa Klientów Eden Strefa Klientów Eden E-FAKTURA


E-FAKTURA DLA KLIENTÓWE-FAKTURA TO ELEKTRONICZNA WERSJA TRADYCYJNEJ FAKTURY PAPIEROWEJ.Zawiera dokładnie te same informacje i ma tę samą moc prawną. Od tradycyjnej faktury papierowej różni ją sposób dostarczania oraz możliwość przechowywania w wersji elektronicznej na e-Platformie. Po wystawieniu E-FAKTURY wysyłane jest do Klienta powiadomienie na adres e-mailowy podany podczas rejestracji. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo przechowywanych tam dokumentów.

Dlaczego warto wybrać E-FAKTURĘ:
Już dziś wyraź zgodę drogą elektroniczną. To proste: Po wyrażeniu zgody z E-FAKTURY możesz korzystać już od najbliższego cyklu rozliczeniowego

Wyrażam zgodę


* Jeśli Twój adres e-mail podany przy logowaniu nie znajduje się w bazie, otrzymasz informację zwrotną z linkiem służącym weryfikacji; po kliknięciu w przesłany link Twój adres zostanie dodany do bazy.