Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Pracuj z nami O nas Zasady rekrutacji i aktualne oferty pracy


Z NAMI WYPŁYNIESZ NA SZEROKIE WODY!Jak do nas dołączyć?


PIERWSZY KROKW odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, wyślij do nas swoją aplikację - życiorys, list motywacyjny oraz poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych- pod wskazany adres wraz z odpowiednim numerem referencyjnym.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Eden Springs Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Aktualne oferty pracy

NASTĘPNIERozpoczniemy proces selekcji dokumentów i rekrutacji kandydatów. W zależności od indywidualnych potrzeb proces może składać się z kilku etapów:
  • Selekcja aplikacji - każdą aplikację analizujemy wnikliwie, zwracając szczególną uwagę na ile Twój profil jest zgodny z profilem poszukiwanych przez Eden kandydatów. Jeśli Twoja aplikacja będzie spełniać nasze kryteria zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji.
  • Sprawdzenie kwalifikacji
  • Wywiad kompetencyjny - jeśli Twoja aplikacja spełnia kluczowe parametry merytoryczne i osobowościowe, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas spotkania będziesz miał/a okazję zaprezentować swoją osobę, w odniesieniu do przesłanej aplikacji. Naszą rolą będzie zadać Ci odpowiednie pytania, na podstawie, których rzetelnie ocenimy poziom posiadanych przez Ciebie kompetencji.

    Naszą rolą będzie również ocenić, czy są one zbieżne z profilem idealnego kandydata określonego na to stanowisko.

  • Zasady procesu rekrutacyjnego i wykorzystywane narzędzia - rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest przez osoby odpowiedzialne lub współodpowiedzialne za proces – stąd przeprowadzamy od jednego do czterech spotkań, w zależności od złożoności stanowiska. Proces rekrutacyjny może mieć charakter spotkania 1:1 lub rozmowy panelowej. W szczególnych sytuacjach posługujemy się metodą assessment center. Wykorzystujemy również różnorodne testy: osobowości zawodowej, myślenia analityczno-logicznego, wiedzy i umiejętności. W czasie każdego z etapów rekrutacji szczególną uwagę przykładamy do ochrony danych osobowych i poufności uzyskanych informacji.

    Każda z osób zaproszona na rekrutację indywidualną otrzyma informację zwrotną o jej wyniku – telefonicznie lub mailowo, w zależności od ustaleń poczynionych w czasie procesu1.

FINAŁJeśli Twoja wiedza, umiejętności i kwalifikacje będą najbliższe stawianym przez nas wymaganiom, zaproponujemy Ci pracę w naszym zespole. Jeśli zaakceptujesz wszystkie zaproponowane przez nas warunki, rozpoczniemy współpracę w uzgodnionym wspólnie terminie.
Jako nowy pracownik weźmiesz udział w programie adaptacyjnym, w czasie którego będziesz mógł/mogła dobrze poznać firmę – otrzymasz także niezbędne narzędzia, umożliwiające wykonywanie pracy na określonym stanowisku. Zagwarantujemy Ci opiekę medyczną i szeroki dostęp do wody Eden i innych sprzedawanych przez nas produktów.

1 - Jeżeli nie otrzymałaś informacji zwrotnej od osoby przeprowadzającej rekrutacje proszę napisz do nas. Bardzo nam zależy na wysokiej jakości pracy, stąd ta informacja pomoże nam polepszyć naszą jakość – rekrutacja@pl.edensprings.com – proszę podaj miejscowość prowadzenia rekrutacji, stanowisko i osobę, która miała udzielić Ci informacji zwrotnej.

Aktualne oferty pracy
Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta