Profesjonalne ekspresy do firmy bez dużych wydatków

Pełne korzyści rozwiązania dla biznesu, czyli dzierżawa i wynajem ekspreśów do kawy, są coraz częściej wybierane przez małe, średnie i duże firmy.

wynajem i wypożyczenie ekspresu do kawy

Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy to rozwiązanie dedykowane firmom, które cenią wygodne rozwiązania. Ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania umowy, a dostawy wybranej kawy ziarnistej bądź w kapsułkach są gwarantowane i wliczone w cenę wypożyczenia ekspresu. Wynajem ekspresów do kawy obejmuje w pakiecie także serwis oraz stałą opiekę Doradcy ds. Klientów.

Nie ponosisz kosztów zakupu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewniasz pracownikom wyśmienitą w włoską kawę i dbasz o ich zadowolenie z pracy, bez ponoszenia dużych kosztów. Wynajem ekspresów do kawy wybierają przedsiębiorcy, którzy w ramach jednego pakietu oczekują pełnego zakresu usług i serwisu. 

dzierżawa ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy to korzystny model współpracy wybierany głównie przez średnie i duże firmy, które potrzebują więcej, niż jednego profesjonalnego ekspresu do kawy w swoim biurze. Tak, jak w przypadku wypożyczenia ekspresu w pakiecie z dostawami, serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden, a regularne dostawy wybranej kawy, są bezpłatne. Automaty do kawy, takie jak ekspres Saeco Idea Cappuccino dostępne są w dzierżawie. Dzierżawa ekspresów do kawy jest ceniona przez naszych Klientów za elastyczność oferty oraz pełne wsparcie w zakresie serwisu i obsługi. 

W szerokiej ofercie Eden Springs znajdują się profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Saeco dla firm oraz ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue, przystosowane dla użytkowników biznesowych z większym zapotrzebowaniem na kawę. Odkryj nasze modele ekspresów do kawy i skontaktuj się z nami, by dobrać ekspres najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników: 

Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >> 
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >> 

Dzierżawa i wynajem ekspresu to korzyści dla Twojej firmy

dzierżawa ekspresów do kawy
  • Otrzymujesz profesjonalny ekspres do kawy bez konieczności ponoszenia dużych kosztów
  • Wraz z dzierżawą ekspresu Eden gwarantuje regularne dostawy wybranego rodzaju kawy
  • Serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden Springs i jeśli naprawa nie wynika z błędnego użytkowania ekspresu, jest bezpłatny
  • Dostęp do bogatej oferty profesjonalnych ekspresów dla firm: ekspresy Saeco oraz ekspresy Lavazza Blue w naszej ofercie, zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych. Są wydajniejsze, przeznaczone do częstszego używania oraz wytrzymalsze niż ekspresy dostępne na rynku przeznaczone dla klientów indywidualnych.

 

DZIERŻAWA I WYNAJEM EKSPRESÓW DO KAWY – SPOSÓB NA DOBRĄ KAWĘ W BIURZE

Profesjonalny ekspres do kawy to podstawowy element wyposażenia firmowej kuchni. Aż 55% pracowników deklaruje bowiem, że w czasie dnia pracy sięga przynajmniej po jeden kubek tego napoju. Zakup przemysłowego urządzenia to jednak duży jednorazowy wydatek oraz konieczność ponoszenia kosztów serwisowania. Na szczęście istnieją inne możliwości sfinansowania ekspresu do biura.

Eden oferuje możliwość wynajmu lub dzierżawy ekspresu. Zaawansowane automaty do kawy stają się więc dostępne dla każdego przedsiębiorcy, który może w ten sposób zapewnić swoim pracownikom i gościom biznesowym aromatyczne napoje, a jednocześnie nie ponosi wysokich kosztów zakupu.

WYNAJEM EKSPRESU DO KAWY DLA FIRMY – DO KOGO SKIEROWANA JEST TA OFERTA?

W ramach umowy najmu otrzymujesz automat do kawy na ustalony czas trwania usługi. Nie musisz jednorazowo wykładać całej kwoty (a cena zakupu profesjonalnego ekspresu często przekracza 3 500 zł, co oznacza dodatkowo konieczność uwzględnienia go w ewidencji środków trwałych i wliczanie odpisów amortyzacyjnych w koszty uzyskania przychodu). Jednocześnie zapewniasz pracownikom łatwy dostęp do wyśmienitej kawy, która może równać się z tą serwowaną w najlepszych kawiarniach.

Wynajem ekspresów do kawy to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy w ramach jednej umowy oczekują szerokiego zakresu usług. Najem ekspresu wiąże się bowiem nie tylko z możliwością użytkowania urządzenia – w ramach usługi Eden zapewnia również dostawy kawy ziarnistej lub w kapsułkach do biura (w zależności od wybranego modelu ekspresu), pełen serwis oraz stałą opiekę doradcy ds. klientów. Jako przedsiębiorca zyskujesz kompleksową obsługę i dbasz o potrzeby swoich pracowników.

DZIERŻAWA EKSPRESÓW DO KAWY – DLACZEGO SIĘ OPŁACA?

Dzierżawa ekspresów do kawy cieszy się popularnością przede wszystkim wśród średnich i dużych firm. Przedsiębiorstwa, które zatrudniają kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, często potrzebują bowiem więcej niż jednego urządzenia oraz oczekują pełnego wsparcia w zakresie serwisu i obsługi. Dzierżawa ekspresu od Eden Springs, podobnie jak wynajem, to również gwarancja dostaw wybranej włoskiej kawy oraz wsparcia ze strony pomocy technicznej.

Nie bez znaczenia pozostają również względy finansowe. Dzierżawa nie jest traktowana jako obciążenie kredytowe, liczy się jednak jako koszt uzyskania przychodu i obniża zobowiązanie podatkowe w podatku dochodowym.

Po zakończeniu okresu dzierżawy nie ma możliwości wykupienia użytkowanego ekspresu. Nie istnieją jednak żadne przeszkody, aby wymienić urządzenie na nowszy, sprawniejszy model. Ma to szczególne znaczenie w firmach rozwijających się, które z miesiąca na miesiąc zatrudniają kolejnych pracowników. Co za tym idzie – wzrasta ich zapotrzebowanie na kawę, dlatego wymiana na większy i bardziej wydajny ekspres jest dużym udogodnieniem.