Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Dostawy wody


DOSTAWA WODY ŹRÓDLANEJ DO FIRMY I BIURAEden Springs realizuje regularne dostawy wody źródlanej do firm i domów w całej Polsce.Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do czystej i bezpiecznej wody, to podstawa udanego dnia w pracy i dobrego samopoczucia. Posiadamy 36 centrów dystrybucji, rozbudowaną flotę oraz zoptymalizowane trasy dostaw, aby dostarczać regularnie wodę do biur i domów na terenie całego kraju. Jako dostawca wody o ogólnopolskim zasięgu, dokładamy wszelkich starań, aby dostawa wody do firm odbywała się w dogodnych dla naszych Klientów terminach.Harmonogram dostaw wody źródlanej
Każda dostawa wody do biura i firmy jest realizowana zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami, dopasowana do zapotrzebowania na wodę w Twojej firmie i możliwości magazynowania butli z wodą. Ustalamy częstotliwość dostaw co 2, 4 lub 8 tygodni, a wraz z dostawą wody odbieramy puste butle, które poddajemy procesowi czyszczenia, sanityzacji i ponownego napełniania w rozlewniach. Woda źródlana Eden, która trafia do Twojej firmy, pochodzi ze starannie wybranych źródeł i posiada wszystkie certyfikaty jakości wymagane polskim prawem.

Zapytaj o ofertę na dostawy wody >>

Sprawdzony i wiarygodny dostawca wody
Decydując się na współpracę z Eden Springs, wybierasz wiarygodnego dostawcę z doświadczeniem w obsłudze małych, średnich i dużych firm oraz realizującego dostawy wody do domu. Jesteśmy blisko naszych Klientów i zawsze jesteśmy gotowi do realizacji Twoich potrzeb w zakresie dostępu do wody źródlanej, wody filtrowanej, kawy, herbaty i innych napojów w Twoim biurze.

Dostawy wody do dużych firm
Jeśli Twoja firma ma wiele oddziałów, biur czy lokalizacji, gwarantujemy ich sprawną obsługę w zakresie dostaw źródlanej wody Eden. Dzięki doświadczonemu zespołowi obsługi dużych Klientów, dostawy wody rozliczane są zgodnie z wymogami Twojej firmy, a na każdym etapie współpracy, możesz skontaktować się z Twoim doradcą. Jeśli chcesz, aby woda do biura była dostarczana w określonych godzinach, możesz ustalić to z naszym Doradcą na etapie podpisywania umowy.

Dostawy wody do firm w największych miastach
W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Zielona Góra, gdzie posiadamy najbardziej gęste trasy dostaw oraz lokalne oddziały, możemy ustalić indywidualny grafik dostaw dla Klientów odbierających większe ilości wody źródlanej oraz zaproponować atrakcyjne oferty na pakiety dostaw wody wraz z dystrybutorami wody.

Jaka woda do firmy? Woda źródlana czy woda filtrowana?
Jeśli zastanawiasz się jaki będzie idealny wybór dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami, by poznać parametry oraz skład mineralny naszej wody źródlanej Eden oraz jakość wody filtrowanej w dystrybutorach filtrujących.

Dystrybutory bez butli z wodą filtrowaną
Dystrybutory z wodą filtrowaną są alternatywą dla dostaw wody do firm. Jeśli chcesz wiedzieć, jak działają dystrybutory filtrujące wodę, jakie filtry wody oferujemy naszym Klientom oraz poznać jakość wody filtrowanej, skontaktuj się z naszym Doradcą.

Zapytaj o ofertę dystrybutorów filtrujących wodę >>

Kawa do biura
Kawa w biurze to podstawa efektywnej pracy i zadowolenia Twoich pracowników. Zamów ekspres do kawy Saeco lub Lavazza Blue, a dostawy kawy do firmy będą realizowane bezpłatnie przez Eden Springs.

Dostawy kawy, herbaty, kubeczków
Wraz z dostawą wody, nasz Kierowca może dostarczyć Ci również kawę, herbaty, kubeczki do wody i kawy, syropy owocowe i wiele innych produktów. Sprawdź pełną ofertę dostaw produktów dodatkowych >> albo zapytaj o pełną ofertę Kierowcę Eden przy następnej dostawie wody.
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta