DOSTAWA WODY ŹRÓDLANEJ DO FIRMY I BIURA

Eden Springs realizuje regularne dostawy wody źródlanej do firm i domów w całej Polsce. 

Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do czystej i bezpiecznej wody, to podstawa udanego dnia w pracy i dobrego samopoczucia.
Posiadamy 36 centrów dystrybucji, rozbudowaną flotę oraz zoptymalizowane trasy dostaw, aby dostarczać regularnie wodę do biur i domów na terenie całego kraju. Jako dostawca wody o ogólnopolskim zasięgu, dokładamy wszelkich starań, aby dostawa wody do firm odbywała się w dogodnych dla naszych Klientów terminach. 

butle z wodą Eden
  • Każda dostawa wody do biura i firmy jest realizowana zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami, dopasowana do zapotrzebowania na wodę w Twojej firmie i możliwości magazynowania butli z wodą.
  • Ustalamy częstotliwość dostaw co 2, 4 lub 8 tygodni, a wraz z dostawą wody odbieramy puste butle, które poddajemy procesowi czyszczenia, sanityzacji i ponownego napełniania w rozlewniach.
  • Woda źródlana Eden, która trafia do Twojej firmy, pochodzi ze starannie wybranych źródeł i posiada wszystkie certyfikaty jakości wymagane polskim prawem.
dostawy wody Eden

Decydując się na współpracę z Eden Springs, wybierasz wiarygodnego dostawcę z doświadczeniem w obsłudze małych, średnich i dużych firm oraz realizującego dostawy wody do domu.

Jesteśmy blisko naszych Klientów i zawsze jesteśmy gotowi do realizacji Twoich potrzeb w zakresie dostępu do wody źródlanej, wody filtrowanej, kawy, herbaty i innych napojów w Twoim biurze. 

 

Źródło dobrego samopoczucia

woda Eden

DOSTAWY WODY DO DUŻYCH FIRM

Jeśli Twoja firma ma wiele oddziałów, biur czy lokalizacji, gwarantujemy ich sprawną obsługę w zakresie dostaw źródlanej wody Eden. Dzięki doświadczonemu zespołowi obsługi dużych Klientów, dostawy wody rozliczane są zgodnie z wymogami Twojej firmy, a na każdym etapie współpracy, możesz skontaktować się z Twoim doradcą. Jeśli chcesz, aby woda do biura była dostarczana w określonych godzinach, możesz ustalić to z naszym Doradcą na etapie podpisywania umowy. 

DOSTAWY WODY W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Zielona Góra, gdzie obsługujemy największą liczbę Klientów oraz posiadamy lokalne oddziały, możemy ustalić indywidualny grafik dostaw dla firm odbierających większe ilości wody źródlanej oraz zaproponować atrakcyjne oferty na pakiety dostaw wody wraz z dystrybutorami wody. 

DYSTRYBUTORY WODY BEZ BUTLI

Dystrybutory z wodą filtrowaną są alternatywą dla dostaw wody do firm. Jeśli chcesz wiedzieć, jak działają dystrybutory filtrujące wodę, jakie filtry wody oferujemy naszym Klientom oraz poznać jakość wody filtrowanej, skontaktuj się z naszym Doradcą.

A MOŻE DOSTAWY KAWY?

Kawa w biurze to podstawa efektywnej pracy i zadowolenia Twoich pracowników. Zamów ekspres do kawy Saeco lub Lavazza Blue, a dostawy kawy do firmy będą realizowane bezpłatnie przez Eden Springs. 

DOSTAWY PRODUKTÓW DODATKOWYCH

Wraz z dostawą wody, nasz Kierowca może dostarczyć Ci również kawę, herbaty, kubeczki do wody i kawy, syropy owocowe i wiele innych produktów. 

Sprawdź naszą ofertę produktów dodatkowych >> 

DOSTAWY WODY EDEN W CAŁEJ POLSCE – WODA DO FIRMY 

Zgodnie z przepisami pracodawca ma obowiązek zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (ich rodzaj i temperatura powinny być dostosowane do warunków pracy). Kwestię tę reguluje Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1997 r. dotyczące przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Kodeks Pracy (rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów). W zależności od charakteru i wielkości firmy można zapewnić zatrudnionym osobom dostęp do wody na różne sposoby.  

Regularne dostawy wody do biura to podstawowy element polityki firmy, mający na celu podnoszenie satysfakcji pracowników i troskę o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Nawadnianie organizmu pozwala bowiem nie tylko zachować odpowiednią kondycję fizyczną, lecz także przyczynia się do zwiększania możliwości intelektualnych (odwodnienie o 2–3% powoduje obniżenie koncentracji aż o 20%!). Odpowiednie nawodnienie przekłada się na wyższą efektywność i zaangażowanie zatrudnionych osób, wspiera ich kreatywność i zdolność rozwiązywania problemów.

WODA DLA FIRM – JAK ZORGANIZOWAĆ DOSTAWY? 

Jeszcze kilka lat temu najbardziej popularnym sposobem zapewnienia pracownikom stałego dostępu do wody pitnej były regularne dostawy wody butelkowanej. Rozwiązanie to jest jednak mało korzystne ekonomicznie – wiąże się bowiem z wysokimi kosztami częstych dostaw wody oraz ich transportu. Przyczynia się również do produkcji dużej ilości plastikowych odpadów, które są szkodliwe dla środowiska.  

Obecnie coraz większą popularność zyskują dystrybutory wody źródlanej i dostawy wody w dużych butlach. Pozwala to zmniejszyć ilość odpadów, a także optymalizować koszty w firmie – dostawy wody odbywają się rzadziej, a sam ładunek zajmuje mniej miejsca. Dystrybutory wody są również łatwe w obsłudze i spotykają się z uznaniem pracowników, którzy doceniają wygodę płynącą z ich użytkowania. Dostępne modele dystrybutorów umożliwiają chłodzenie, podgrzewanie lub gazowanie wody. 

Alternatywą dla dostaw wody do firmy jest montaż dystrybutorów filtrujących wodę wodociągową. 

DOSTAWA WODY DO FIRMY – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG EDEN SPRINGS? 

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu – posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną sieć dostawców. Pozwala to na realizowanie dostaw do firm zgodnie z indywidualnymi preferencjami wynikającymi ze zużycia wody. Uwzględniamy wielkość przedsiębiorstwa, liczbę zatrudnionych pracowników czy sezonowość (z oczywistych względów latem zapotrzebowanie na napoje wzrasta). Dostawy wody dla biur odbywają się w ustalanych wcześniej terminach co 2, 4 lub 8 tygodni.

Nie bez znaczenia pozostaje również jakość dostarczanej wody. Oferowana przez Eden woda pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych źródeł w Polsce i została wyróżniona w trzech niezależnych konkursach konsumenckich w 2017 roku. Woda spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i posiada wszystkie certyfikaty wymagane przez polskie prawo. Daje to gwarancję czystej i bezpiecznej wody pitnej przy zachowaniu naturalnego poziomu składników mineralnych.