Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Dostawy kawy


DOSTAWY KAWY DO FIRMY I BIURAEden Springs realizuje dostawy kawy ziarnistej oraz dostawy kawy w kapsułkach do firm i biur w całej Polsce.Eden Springs realizuje dostawy kawy ziarnistej

Dostawy kawy w kapsułkach do firm

Ekspresy do kawy dla firm
Nie musisz pamiętać o zakupach kawy do firmy, robimy to za Ciebie, gwarantując regularne dostawy doskonałej kawy. Możesz zacząć dzień w pracy od filiżanki aromatycznego włoskiego espresso czy delikatnego cappuccino i jednocześnie zadbać o zadowolenie swoich pracowników i energię przez cały dzień w pracy. Najwyższej jakości kawa w firmie, to doskonały sposób, by zwiększyć satysfakcję pracowników, bez narażania pracodawcy na duże wydatki. W Eden Springs wierzymy, że doskonała włoska kawa w firmie, do tego z wygodną dostawą oraz w atrakcyjnej cenie, to podstawa efektywnego dnia i energii do pracy przez cały dzień, dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Dostawy kawy ziarnistej czy dostawy kawy w kapsułkach?
Nim zamówisz dostawy kawy do biura, zastanów się jaki ekspres do kawy wybrać: ekspres na kapsułki czy ekspres na kawę ziarnistą. Ile kawy spożywa się w Twoim biurze, kto będzie korzystał z ekspresu do kawy i jak często? Czy potrzebujesz więcej niż jednego ekspresu do kawy do swojej firmy? Kawa do biura jest dostarczana w ramach dzierżawy lub leasingu ekspresów do kawy. Liczne modele ekspresów Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspresy na kapsułki Lavazza Blue, są przeznaczone do użytku przez małe, średnie i duże firmy. W zależności od dziennej konsumpcji kawy, czy częstotliwości jej parzenia w danym ekspresie, nasz Doradca pomoże Ci wybrać odpowiednią maszynę do Twojej firmy.

Poznaj naszą ofertę ekspresów do kawy dla firm i skontaktuj się z nami, by dobrać ofertę dla Ciebie:
Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >>
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >>Jaka kawa do biura? Arabika czy robusta?
Podejmując decyzję, jaka kawa do biura będzie odpowiednia dla Twoich pracowników i klientów, możesz przetestować wszystkie rodzaje kawy ziarnistej z naszej oferty. Posiadamy w naszej ofercie kawę ziarnistą Lavazza, Edenissimo i Gimoka, w tym kawy zawierające 100% arabiki oraz wyśmienite mieszkanki arabiki i robusty. Zamawiając dostawy kapsułek z kawą Lavazza Blue, masz do także wyboru kapsułki zawierające 100% arabiki bądź starannie skomponowane mieszkanki arabiki i robusty.

Dostawy kawy do biura
Kawa do firmy dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w terminach wcześniej ustalonych i potwierdzonych z Klientem, najczęściej z częstotliwością co 4, 8 lub co 12 tygodni. Ilości kawy, jakie dostarczamy, są wcześniej ustalone przy podpisywaniu umowy. W każdej chwili możesz zamówić dodatkową ilość kawy, która zostanie dostarczona wraz z regularną dostawą, bądź jako dostawa dodatkowa. Koszty dostawy dodatkowej są ustalone w warunkach umowy. Każda dostawa zamówienia dodatkowego o wartości przekraczającej 150 zł netto, jest bezpłatna. Dostawy kawy do firmy, ziarnistej lub w kapsułkach wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy to wygodny i efektywny sposób na zadbanie o satysfakcję pracowników i ich zadowolenie w miejscu pracy.

Akcesoria i dodatki do kawy
Odkryj dodatkowe produkty, które możesz zamówić wraz z kawą do firmy. Doskonała czekolada rozpuszczalna, kubeczki, porcelanowe filiżanki Lavazza, herbaty Lipton – daj się zaskoczyć naszej bogatej ofercie i zapomnij o uciążliwych zakupach do firmy. Zamów wodę, kawę, herbatę i inne napoje od jednego sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy. Przed każdą dostawą kawy, nasi Doradcy zadzwonią do Ciebie, by potwierdzić termin dostawy oraz zebrać ewentualne zamówienie na produkty dodatkowe i akcesoria. Aby zamówić dodatkową kawę, akcesoria lub dodatki do kawy, możesz skontaktować się też z Przedstawicielem Handlowym, z którym podpisałeś umowę lub z Działem Obsługi Klientów pod numerem 801 222 888.

Może Cię zainteresować:
Leasing ekspresów do kawy Ekspresy Saeco Ekspresy Lavazza Blue Serwis ekspresów do kawy

Na blogu:
Jak rozliczyć zakup ekspresu i kawy do firmy Dzierżawa ekspresów do kawy, leasing czy zakup? Ekspert radzi co wybrać do firmy Jaki ciśnieniowy ekspres do kawy wybrać do firmy?
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta