Dostawy kawy ziarnistej i w kapsułkach do firm

Eden Springs realizuje dostawy kawy ziarnistej oraz dostawy kawy w kapsułkach do firm i biur w całej Polsce. 

Nie musisz pamiętać o zakupach kawy do firmy, robimy to za Ciebie, gwarantując regularne dostawy doskonałej kawy. Możesz zacząć dzień w pracy od filiżanki aromatycznego włoskiego espresso czy delikatnego cappuccino i jednocześnie zadbać o zadowolenie swoich pracowników i energię przez cały dzień w pracy. Najwyższej jakości kawa w firmie, to doskonały sposób, by zwiększyć satysfakcję pracowników, bez narażania pracodawcy na duże wydatki.

W Eden Springs wierzymy, że doskonała włoska kawa w firmie, do tego z wygodną dostawą oraz w atrakcyjnej cenie, to podstawa efektywnego dnia i energii do pracy przez cały dzień, dla Ciebie i Twoich współpracowników. 

 

 

kawa Eden

Dostawy kawy ziarnistej czy dostawy kawy w kapsułkach? 

Nim zamówisz dostawy kawy do biura, zastanów się jaki ekspres do kawy wybrać: ekspres na kapsułki czy ekspres na kawę ziarnistą.

Ile kawy spożywa się w Twoim biurze, kto będzie korzystał z ekspresu do kawy i jak często? Czy potrzebujesz więcej niż jednego ekspresu do kawy do swojej firmy?

Kawa do biura jest dostarczana w ramach dzierżawy lub leasingu ekspresów do kawy. Liczne modele ekspresów Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspresy na kapsułki Lavazza Blue, są przeznaczone do użytku przez małe, średnie i duże firmy. W zależności od dziennej konsumpcji kawy, czy częstotliwości jej parzenia w danym ekspresie, nasz Doradca pomoże Ci wybrać odpowiednią maszynę do Twojej firmy. 

Poznaj naszą ofertę ekspresów do kawy dla firm i skontaktuj się z nami, by dobrać ofertę dla Ciebie: 
Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >> 
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >> 

Podejmując decyzję, jaka kawa do biura będzie odpowiednia dla Twoich pracowników i klientów, możesz przetestować wszystkie rodzaje kawy ziarnistej z naszej oferty. Posiadamy w naszej ofercie kawę ziarnistą Lavazza, Edenissimo i Gimoka, w tym kawy zawierające 100% arabiki oraz wyśmienite mieszkanki arabiki i robusty. Zamawiając dostawy kapsułek z kawą Lavazza Blue, masz do także wyboru kapsułki zawierające 100% arabiki bądź starannie skomponowane mieszkanki arabiki i robusty. 

 

Aromatyczna kawa w Twoim biurze

kawa Eden

CZĘSTOTLIWOŚĆ DOSTAW KAWY

Kawa do firmy dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w terminach wcześniej ustalonych i potwierdzonych z Klientem, najczęściej z częstotliwością co 4, 8 lub co 12 tygodni. Ilości kawy, jakie dostarczamy, są wcześniej ustalone przy podpisywaniu umowy.

W każdej chwili możesz zamówić dodatkową ilość kawy, która zostanie dostarczona wraz z regularną dostawą, bądź jako dostawa dodatkowa. Koszty dostawy dodatkowej są ustalone w warunkach umowy. Każda dostawa zamówienia dodatkowego o wartości przekraczającej 150 zł netto, jest bezpłatna.

Dostawy kawy do firmy, ziarnistej lub w kapsułkach wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy to wygodny i efektywny sposób na zadbanie o satysfakcję pracowników i ich zadowolenie w miejscu pracy. 

AKCESORIA I DODATKI DO KAWY

Odkryj dodatkowe produkty, które możesz zamówić wraz z kawą do firmy. Doskonała czekolada rozpuszczalna, kubeczki, porcelanowe filiżanki Lavazza, herbaty Lipton – daj się zaskoczyć naszej bogatej ofercie i zapomnij o uciążliwych zakupach do firmy.

Zamów wodę, kawę, herbatę i inne napoje od jednego sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy. Przed każdą dostawą kawy, nasi Doradcy zadzwonią do Ciebie, by potwierdzić termin dostawy oraz zebrać ewentualne zamówienie na produkty dodatkowe i akcesoria.

Aby zamówić dodatkową kawę, akcesoria lub dodatki do kawy, możesz skontaktować się też z Przedstawicielem Handlowym, z którym podpisałeś umowę lub z Działem Obsługi Klientów pod numerem 801 222 888. 

 

DOSTAWY KAWY DO FIRMY I BIURA – RECEPTA NA SATYSFAKCJĘ PRACOWNIKÓW 

Większość pracowników zaczyna swój dzień w biurze od kubka aromatycznej kawy. Niektórzy po ten napój sięgają nawet trzykrotnie w czasie 8 godzin pracy. Kawa w biurze bowiem to nie tylko sposób na pozbycie się uczucia senności i dodanie sobie energii – to również okazja do rozmowy ze współpracownikami i zapewnienia sobie chwili regenerującej przerwy. Wokół ekspresu do kawy toczy się firmowe życie! Dlatego tak ważne są regularne dostawy kawy do biura.  

W Eden wierzymy, że doskonała włoska kawa w firmie to podstawa efektywnego dnia pracowników. Dlatego też poza dzierżawą i wynajmem ekspresów do kawy oferujemy również dostawy kawy ziarnistej oraz dostawy kawy w kapsułkach do firm w całej Polsce.  

KAWA DO FIRMY – ZADBAJ O TO, BY JEJ NIE ZABRAKŁO 

Dzięki usłudze dostawy kawy do biura nie musisz pamiętać o regularnych zakupach. Nie dopuścisz w ten sposób do sytuacji, gdy z powodu braku ziaren czy kapsułek pracownicy nie mogą zaparzyć swojego ulubionego napoju lub nie masz czym poczęstować biznesowego gościa.  

Eden Springs zapewnia dostawy kawy do biura realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej według potrzeb klienta. Terminy i częstotliwość dostaw zostają wcześniej ustalone i dopasowane do zapotrzebowania konkretnej firmy. Rozumiemy również, że spożycie kawy podlega sezonowym zmianom oraz że Twoja firma stale się rozwija i zatrudnia nowych pracowników, dlatego też w każdej chwili możesz zamówić dodatkową ilość kawy. Zostanie ona dostarczona w regularnym trybie lub jako dodatkowe zamówienie.

DOSTAWY KAWY DO BIURA – KAWA ZIARNISTA CZY W KAPSUŁKACH? 

W zależności od wybranego modelu ekspresu i zapotrzebowania na kawę (liczby zatrudnionych pracowników) możesz wybrać:

  • dostawy kawy w kapsułkach – ekspresy na kapsułki są przeznaczone dla małych i średnich firm. Pozwalają na zaparzenie od 50 do ponad 100 kaw w miesiącu (a więc kilku napojów dziennie);
  • dostawy kawy ziarnistej – profesjonalne ekspresy ciśnieniowe na kawę ziarnistą sprawdzą się w dużych firmach, zatrudniających nawet kilkadziesiąt osób. Dają bowiem możliwość przygotowania od 50 do 120 kaw dziennie.

KAWA TO NIE WSZYSTKO – AKCESORIA I DODATKI

Poza kawą możesz zamówić do firmy również doskonałą czekoladę rozpuszczalną lub herbaty Lipton – dzięki temu zapewnisz pracownikom i gościom szeroki wybór ciepłych napojów. Korzystanie z usług jednej firmy daje Ci również gwarancję atrakcyjnej ceny i wygodnego transportu. Przed dostawą doradca skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić termin przyjazdu kuriera oraz przyjąć ewentualne dodatkowe zamówienie. 

Korzystanie z ekspresu do kawy ułatwią również kubeczki i eleganckie filiżanki Lavazza od Eden Springs.