Dostawy kawy ziarnistej i w kapsułkach do firm

Eden Springs realizuje dostawy kawy ziarnistej oraz dostawy kawy w kapsułkach do firm i biur w całej Polsce. 

Nie musisz pamiętać o zakupach kawy do firmy, robimy to za Ciebie, gwarantując regularne dostawy doskonałej kawy. Możesz zacząć dzień w pracy od filiżanki aromatycznego włoskiego espresso czy delikatnego cappuccino i jednocześnie zadbać o zadowolenie swoich pracowników i energię przez cały dzień w pracy. Najwyższej jakości kawa w firmie, to doskonały sposób, by zwiększyć satysfakcję pracowników, bez narażania pracodawcy na duże wydatki.

W Eden Springs wierzymy, że doskonała włoska kawa w firmie, do tego z wygodną dostawą oraz w atrakcyjnej cenie, to podstawa efektywnego dnia i energii do pracy przez cały dzień, dla Ciebie i Twoich współpracowników. 

 

 

kawa Eden

Dostawy kawy ziarnistej czy dostawy kawy w kapsułkach? 

Nim zamówisz dostawy kawy do biura, zastanów się jaki ekspres do kawy wybrać: ekspres na kapsułki czy ekspres na kawę ziarnistą.

Ile kawy spożywa się w Twoim biurze, kto będzie korzystał z ekspresu do kawy i jak często? Czy potrzebujesz więcej niż jednego ekspresu do kawy do swojej firmy?

Kawa do biura jest dostarczana w ramach dzierżawy lub leasingu ekspresów do kawy. Liczne modele ekspresów Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspresy na kapsułki Lavazza Blue, są przeznaczone do użytku przez małe, średnie i duże firmy. W zależności od dziennej konsumpcji kawy, czy częstotliwości jej parzenia w danym ekspresie, nasz Doradca pomoże Ci wybrać odpowiednią maszynę do Twojej firmy. 

Poznaj naszą ofertę ekspresów do kawy dla firm i skontaktuj się z nami, by dobrać ofertę dla Ciebie: 
Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >> 
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >> 

Podejmując decyzję, jaka kawa do biura będzie odpowiednia dla Twoich pracowników i klientów, możesz przetestować wszystkie rodzaje kawy ziarnistej z naszej oferty. Posiadamy w naszej ofercie kawę ziarnistą Lavazza, Edenissimo i Gimoka, w tym kawy zawierające 100% arabiki oraz wyśmienite mieszkanki arabiki i robusty. Zamawiając dostawy kapsułek z kawą Lavazza Blue, masz do także wyboru kapsułki zawierające 100% arabiki bądź starannie skomponowane mieszkanki arabiki i robusty. 

 

Aromatyczna kawa w Twoim biurze

kawa Eden

CZĘSTOTLIWOŚĆ DOSTAW KAWY
Kawa do firmy dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w terminach wcześniej ustalonych i potwierdzonych z Klientem, najczęściej z częstotliwością co 4, 8 lub co 12 tygodni. Ilości kawy, jakie dostarczamy, są wcześniej ustalone przy podpisywaniu umowy.

W każdej chwili możesz zamówić dodatkową ilość kawy, która zostanie dostarczona wraz z regularną dostawą, bądź jako dostawa dodatkowa. Koszty dostawy dodatkowej są ustalone w warunkach umowy. Każda dostawa zamówienia dodatkowego o wartości przekraczającej 150 zł netto, jest bezpłatna.

Dostawy kawy do firmy, ziarnistej lub w kapsułkach wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy to wygodny i efektywny sposób na zadbanie o satysfakcję pracowników i ich zadowolenie w miejscu pracy. 

AKCESORIA I DODATKI DO KAWY
Odkryj dodatkowe produkty, które możesz zamówić wraz z kawą do firmy. Doskonała czekolada rozpuszczalna, kubeczki, porcelanowe filiżanki Lavazza, herbaty Lipton – daj się zaskoczyć naszej bogatej ofercie i zapomnij o uciążliwych zakupach do firmy.

Zamów wodę, kawę, herbatę i inne napoje od jednego sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy. Przed każdą dostawą kawy, nasi Doradcy zadzwonią do Ciebie, by potwierdzić termin dostawy oraz zebrać ewentualne zamówienie na produkty dodatkowe i akcesoria.

Aby zamówić dodatkową kawę, akcesoria lub dodatki do kawy, możesz skontaktować się też z Przedstawicielem Handlowym, z którym podpisałeś umowę lub z Działem Obsługi Klientów pod numerem 801 222 888.