Łączymy siły z Culligan

Eden Springs połączył siły ze światowym liderem na rynku rozwiązań wodnych - Culligan

Pragniemy poinformować o połączeniu firmy Eden Springs ze światowym liderem w zakresie rozwiązań wodnych - Culligan. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze działania w zakresie integracji spółek przebiegły bez zakłóceń i nawet w minimalnym stopniu nie miały wpływu na jakość współpracy z naszymi Klientami.

Naszą wspólną misją jest dostarczanie bezpiecznej wody wysokiej jakości dla Państwa rodzin i pracowników w Polsce.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy zmienią się warunki mojej umowy?
 • Czy zmienią się ceny produktów i usług?
 • Czy Culligan zachowa markę Eden Springs?
 • Czy nadal będę otrzymywać wodę Eden?
 • Czy zmieni się numer konta do wpłat i nazwa?
 • Czy zmienią się dane kontaktowe firmy?
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Czy zmienią się warunki mojej umowy?

Proces połączenia spółek nie będzie miał wpływu na współpracę z Państwem oraz na warunki podpisanych umów. Nie jest wymagane podpisywanie aneksów do zawartych już umów.

Czy zmienią się ceny produktów i usług?

Obecnie nie planujemy żadnych zmian cen związanych z integracją spółek. 

Czy Culligan zachowa markę Eden Springs?

Culligan nabył prawo do nazwy i marki Eden przez określony czas. Docelowo zachowana zostanie nazwa Culligan dla wszystkich rozwiązań wodnych oferowanych Państwu, zarówno dla wody źródlanej jak i systemów uzdatniających wodę.

Czy nadal będę otrzymywać wodę Eden?

Tak, nasze rozlewnie i źródła wydobycia wody w Polsce nie zmienią się. Dostarczamy nadal tę samą smaczną wodę Eden. Możecie Państwo w niedługim czasie zobaczyć na butlach nową etykietę, ale skład wody pozostaje bez zmian.

Czy zmieni się numer konta do wpłat i nazwa?

Państwa dedykowany numer konta do wpłat za usługi i produkty pozostanie bez zmian. W przypadku zmiany nazwy prawnej spółki, będziemy informować Państwa pisemnie z odpowiednim wyprzedzeniem w oddzielnej korespondencji.

Czy zmienią się dane kontaktowe firmy?

Do października 2024 roku nie planujemy zmiany danych kontaktowych firmy, jak nazwa firmy, adresy email, numery telefonów. W momencie zmiany danych rejestrowych firmy Eden Springs Sp. z o.o. na Culligan Polska Sp. z o.o. będziemy Państwa informować z wyprzedzeniem w oddzielnej korespondencji.  

Odkryj Culligan

 

 • Od ponad 80 lat, Culligan jest światowym ekspertem w dziedzinie uzdatniania wody. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy rozwiązania do zmiękczania i filtrowania wody, butlowe dystrybutory wody i dystrybutory filtrujące, które umożliwiły pokoleniom zadowolonych Klientów cieszyć się wodą lepszą niż kiedykolwiek.
 • Nasza globalna sieć dystrybucji obejmuje 90 krajów — jesteśmy obecni w 6 milionach domów i ponad 2 milionach biur — dzięki czemu ludzie na całym świecie otrzymują lepszą wodę, na którą zasługują.

 

Nowe możliwości dla Klientów

 • Już wkrótce rozszerzymy dla Państwa nasze portfolio produktów o nowe urządzenia filtrujące wodę z sieci wodociągowej.
 • Dystrybutory Culligan wyposażone są w opatentowaną, unikalną technologię oczyszczania wody Firewall oraz ochronę antybakteryjną BioCote, która zapewni wodę pitną najwyższej czystości w domu i w biurze.
 • Każdy Klient będzie miał swobodę wyboru pozostania przy obecnym rozwiązaniu lub skorzystania z nowych technologii Culligan. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich innowacjach.

Proces integracji spółek

 • W trakcie procesu integracji Eden Springs i Culligan mogą zauważyć Państwo zmiany logotypu na dokumentach, takich jak dowody dostaw, faktury, listy i maile.
 • Zmieni się również logo na naszych butlach, dystrybutorach, samochodach dostawczych i ubraniach naszych kierowców.
 • Równocześnie warunki podpisanych dotychczas umów i rachunki bankowe do rozliczeń z Klientami pozostają bez zmian.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie