Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Certyfikaty


CERTYFIKATY JAKOŚCI EDEN SPRINGSWoda Eden - polskie źródła

Nasze cele zobowiązują nas do pracy w zgodzie z najwyższymi standardami, aby dostarczać wodę i kawę najwyższej jakości. Poświadczeniem i gwarancją uzyskania i utrzymania tych standardów są uzyskane przez nas certyfikaty:HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point)Eden Springs to pierwsza w Polsce firma z branży dystrybutorów wody w systemie 5-galonowym, która wdrożyła w swoich ten surowy system zapewnienia jakości. Oprócz niego wszystkie rozlewnie posiadają rozwinięty system kontroli jakości, w ramach którego w laboratoriach Eden sprawdzana jest między innymi czystość mikrobiologiczna każdej partii produktu, zanim zostanie on dostarczony do Klienta. Wszystkie pionierskie inicjatywy Edenu sprawiają, że obecnie firma współtworzy standardy obowiązujące w branży spożywczej.


Eden Springs Certyfikat HACCP Grodzisk
HACCP Grodzisk


NSF InternationalEden Springs jest pierwszą w Polsce firmą działającą w systemie 5-galonowym, która uzyskała pozytywny wynik inspekcji NSF International - niekomercyjnej organizacji promującej najwyższe standardy w przemyśle spożywczym. NSF ściśle określa wszystkie środki, jakie powinny zostać przedsięwzięte w celu uzyskania właściwej jakości wody. Definiuje także reguły higieny urządzeń do dozowania wody, używane materiały, ochronę przed zakażeniem, procesy napraw urządzeń i sanityzacji sprzętu u naszych Klientów. Jako firma działająca na rynku polskim jesteśmy zobligowani do przestrzegania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie naturalnych wód mineralnych, naturalnych wód źródlanych i wód stołowych.


Eden Springs Certyfikat NSF Grodzisk
NSF Grodzisk


Podlegamy również przepisom i normom ustanawianym przez:
  • Ministerstwo Zdrowia i Ochrony Środowiska (MZiOS),
  • Ministerstwo Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (MRiGŻ),
Nasze rozlewnie oraz sprzedawane produkty są badane przez:
  • Wojewódzkie Inspektoraty Sanitarne- kontrola rozlewni, magazynów, badanie czystości wody, badanie składu mineralnego,
  • Państwowy Zakład Higieny (PZH)- atesty na butle, kapsle, dystrybutory wody, kubeczki,
  • AGH- Akademię Górniczo-Hutniczą- badanie składu mineralnego wody,
  • Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej- badanie promieniotwórczości wody,
  • PCBC - znak bezpieczeństwa „B”.


Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta