BENEFITY POZAPŁACOWE CZYLI CZEGO PRAGNĄ TWOI PRACOWNICY!

Chcesz wiedzieć jakich benefitów pragną Twoi pracownicy? Pobierz bezpłatnie ankietę i rozdaj pracownikom do anonimowego wypełnienia. Przekonasz się, co cieszy się największą popularnością, a z czego możesz swobodnie zrezygnować. Dodatkowo mamy dla Ciebie trzy kupony na benefity, do wykorzystania dla Twoich pracowników!

Czy wiesz, że trzy na cztery firmy przyznają pracownikom benefity pozapłacowe? Zazwyczaj jest to opieka medyczna, telefon służbowy lub świadczenia socjalne. Istnieje jednak długa lista benefitów mniej standardowych, a równie wartych uwagi, takich jak vouchery podróżne, karty na paliwo, dofinansowanie przedszkola, karnety kulturalne itp.

Jeżeli chcesz, aby benefity odzwierciedlały potrzeby pracowników – najprostszym sposobem na to będzie wypełnienie ankiety. Wydrukuj ją, rozdaj swoim pracownikom i poproś o anonimowe wypełnienie. To najprostszy sposób dowiedzenia się, z jakich świadczeń pozapłacowych będą usatysfakcjonowani.

ankietabenefity665


Jeżeli wiesz już czego oczekują Twoi pracownicy – możesz skorzystać z kuponów rabatowych naszych partnerów, oferujących ciekawe promocje dla wszystkich naszych klientów.

Każdy pracodawca jest zobowiązany do pokrycia całości lub części kosztów zakupu okularów korekcyjnych dla swojego pracownika. Teraz możesz liczyć nawet na 20% zniżkę! Wystarczy pobrać bezpłatnie z naszej strony kartę rabatową, wydrukować i rozdać pracownikom.  POBIERZ KUPON>>

visionexpress

Dbasz o dobre samopoczucie pracowników? Skorzystaj ze specjalnej oferty kart fitness z dostępem do 2600 obiektów sportowych w karnecie LIGHT na specjalnych warunkach. Kliknij i sprawdź szczegóły. 

oksystem

Jesteś naszym klientem na wodę lub kawę i chcesz nagrodzić szczególnie zasłużonych pracowników voucherem na egzotyczną podróż? Skorzystaj z super oferty przeznaczonej wyłącznie dla KLIENTÓW EDEN! Sprawdź tutaj>>

eccotravel
Jeśli masz inne pomysły na benefity i świadczenia pozapłacowe – podziel się nimi w komentarzach. Z czego Twoi pracownicy są najbardziej zadowoleni?

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *