Jak wygląda obsługa i serwis dystrybutorów wody źródlanej?

Obsługa i serwis dystrybutorów wody źródlanej
Dystrybutory wody źródlanej na stałe weszły do polskich biur – znajdują się aż w 60% firm, zatrudniających powyżej 250 osób. Nic dziwnego, woda z dystrybutora to rozwiązanie uzasadnione z punktu widzenia troski o środowisko, komfortu pracowników czy optymalizacji kosztów prowadzenia biura. Należy jednak pamiętać, że – by dystrybutor działał prawidłowo – powinien być odpowiednio obsługiwany i serwisowany.
Więcej

Woda jesienią i zimą – dlaczego warto o niej pamiętać i regularnie ją pić?

W sezonie wakacyjnym bardzo duży mówi się o tym, aby pić dużo wody ze względu na upały. Okazuje się jednak, że nie tylko latem istotne jest nawadnianie organizmu w domu i w pracy. Spadek temperatur w okresie jesienno-zimowym również zwiększa zapotrzebowanie organizmu na wodę, a jej niedobór może skutkować wieloma problemami zdrowotnymi.

Więcej

Kiedy jest czas na cappuccino, czyli pij kawę jak rodowity Włoch

Kiedy jest czas na cappuccino, czyli pij kawę jak rodowity Włoch
Cappuccino i espresso stanowią przykłady dwóch różnych sposobów spożywania kawy. Podczas gdy amatorzy cappuccino rozkoszują się mlecznym smakiem puszystej pianki, fanom espresso zależy przede wszystkim na kofeinowym pobudzeniu. Mimo różnic tak cappuccino, jak i espresso wywodzą się z Włoch – królestwa kawy.

Z naszego tekstu dowiesz się, w jaki sposób Włosi przygotowują i spożywają oba typy napojów kawowych oraz jak picie cappuccino lub espresso wpłynie na Twoje samopoczucie w pracy.

Więcej

Jak zapewnić wodę dla dzieci w szkole?

Jak zapewnić wodę dla dzieci w szkole?

 

Czy wiesz, że aż 27% dzieci w Polsce pije zbyt mało wody? Większość rodziców w ogóle nie ma świadomości, ile piją ich dzieci na co dzień. Tymczasem odpowiedni poziom wody w organizmie nie tylko poprawia koncentrację i dodaje energii, ale także usuwa niebezpieczne toksyny. W domu na pewno zwracasz uwagę na ilość wypijanej przez dziecko wody. A jak zadbać o to w szkole? Podpowiadamy.

Więcej

Na zdrowie i do dna! Zobacz, co daje picie wody

Na zdrowie i do dna! Zobacz, co daje picie wody

1 litr na 30 kilogramów masy ciała – tyle płynów (czyli wody i innych napojów) dziennie powinien przyjmować dorosły człowiek. W praktyce przekłada się to na 1,5–2,5 litra, czyli 6–10 szklanek każdego dnia. Wzmożona aktywność oraz wyższa temperatura powietrza dodatkowo zwiększają zapotrzebowanie na płyny. Dlaczego jednak picie dużej ilości wody jest tak ważne?

Więcej

FILTRY WĘGLOWE CZY FILTRY Z ODWRÓCONĄ OSMOZĄ?

FILTRY WĘGLOWE CZY FILTRY Z ODWRÓCONĄ OSMOZĄ?

Wiele firm – szczególnie tych, gdzie konsumpcja wody jest bardzo duża, a redukcja kosztów jest priorytetem – decyduje się na instalację dystrybutora filtrującego wodę. Jakie są zalety, a jakie wady, takiego rozwiązania?

Więcej

JAK ZROBIĆ DOBRĄ KAWĘ? RADY BARISTY

JAK ZROBIĆ DOBRĄ KAWĘ? RADY BARISTY

Barista to "maestro" ceremonii parzenia kawy. Oto kilka jego porad, dzięki którym sprawisz że Twoja kawa będzie idealna, a każdy kto jej posmakuje zapamięta aromat na długo. Jeżeli szukasz odpowiedzi jak zrobić dobrą kawę - znajdziesz ją tutaj.

Więcej

KAWA W FIRMIE - INFOGRAFIKA

KAWA W FIRMIE - INFOGRAFIKA

Kto najwięcej pije kawy w pracy? Ile litrów tego płynu wypija statystyczny Fin? Czy kawa w firmie smakuje lepiej z profesjonalnego ekspresu? Te i więcej ciekawych faktów znajdziesz w naszej infografice - Dzień dobry z kawą!

Wielu przedsiębiorców, właścicieli firm zastanawia się czy warto zakupić ekspres kawowy do firmy. Czy pracownicy i klienci docenią dobrą kawę? Czy inwestycja w profesjonalny ekspres kawowy się opłaci? Jeżeli potrzebujecie dodatkowej motywacji do nabycia ekspresu - ta infografika dostarczy Wam argumenty i wiedzę w pigułce.  

Więcej

DOBRA KAWA W FIRMIE MOTYWUJE PRACOWNIKÓW

 

Świętujmy w pracy Międzynarodowy Dzień Kawy! Aż 75% Polaków deklaruje, że pije kawę. 55% pracowników pije kawę podczas pracy. 43% twierdzi, że bez porannej dawki kofeiny spada ich produktywność. Kawa to nieodłączny element każdego spotkania biznesowego, w tym również spotkania rekrutacyjnego. Kawa jest uwielbianym i wręcz niezbędnym napojem w pracy. Sprawdźmy co powoduje, że jest niezastąpiona w każdej firmie.

Z dobrą kawą w pracy jest przyjemniej ;)

Więcej

5 RZECZY ZA KTÓRE KOCHAMY KAWĘ

5 RZECZY ZA KTÓRE KOCHAMY KAWĘ

Kochamy kawę! Kochamy jej zapach, smak i aromat. Lubimy delektować się tym momentem, gdy filiżanka z aromatyczną zawartością zbliża się do naszych ust, a pociągający zapach pobudza nasze zmysły. Chwila z kawą to nasza mała chwila luksusu w ciągu zabieganego dnia.  Dlaczego bez kawy nie wyobrażamy sobie życia i ani jednego przepracowanego dnia? Odpowiedź znajdziesz tutaj, wraz z przepisem na pyszną kawę dyniową Pumpkin Spice Latte, którą można przyrządzić również w pracy.

1. Kawa budzi nas do życia

Więcej

Pages