Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Woda do firmy


WODA DO FIRMY I BIURADostawy wody źródlanej oraz filtry do wody dla firmDostawy wody źródlanej Eden, to sprawdzony sposób na zapewnienie stałego dostępu do naturalnej i zdrowej wody klientom oraz pracownikom firmy. Dystrybutory filtrujące do wody to nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej i smacznej wody, bezpłatny serwis i wymiana filtrów, oraz stała niska miesięczna opłata.
Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do świeżej i doskonale czystej wody, to podstawa udanego dnia i dobrego samopoczucia w pracy. Nie wiesz jaki dystrybutor wody wybrać? Chcesz poznać zalety dostaw wody źródlanej do biura? A może szukasz dystrybutorów bez butli i chcesz dowiedzieć się więcej o filtrach do wody do biur? Skontaktuj się z nami, a nasz Doradca pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie w zakresie wody pitnej dla Twoich pracowników i klientów.

Nieograniczony dostęp dla pracowników do wysokiej jakości wody pitnej, to prosty i efektywny sposób na zadbanie o komfort pracowników w firmach i biurach oraz zwiększenie satysfakcji z pracy. Pracodawcy mają do wyboru dostawy wody wraz z dzierżawą dystrybutorów wody źródlanej, bądź bezbutlowe dystrybutory filtrujące kryjące w sobie nowoczesne filtry do wody.

 

FRESH SERVICE. W trosce o jakość wody Eko rozwiązania
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz