Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Serwis ekspresów do kawy


Serwis ekspresów do kawyKlienci Eden, którzy korzystają z usługi dzierżawy lub wynajmu ekspresów do kawy oraz dostaw kawy, mają zagwarantowany bezpłatny serwis ekspresów w przypadkach, gdy usterka nie wynika z niewłaściwego korzystania z ekspresu. Zgłoszenia serwisowe należy składać do Działu Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888.


Zespół serwisantów

Sanityzacja dystrybutorów wody

Serwis dystrybutorów wody źródlanej

Serwis dystrybutorów filtrujących

Serwis ekspresów do kawy

Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych. 

Serwis ekspresów do kawyKlienci, który posiadają ekspres do kawy w leasingu, potrzebę serwisowania ekspresu powinni zgłaszać do:

Firma Belweder Group – autoryzowany serwis i naprawa ekspresów Saeco
Płock, tel. 24 268 15 05
Sopot, tel. 58 710 99 55
Kraków, tel. 12 359 71 78
Katowice, tel. 32 201 90 16

Serwisem Eden Częstoniew – autoryzowany serwis ekspresów Lavazza Blue 951
Częstoniew, tel. 48 665 05 83

Wszystkie ekspresy oferowane w sprzedaży są objęte gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i upewniamy się, że są w stanie taki serwis zapewnić w Polsce.

Konserwacja ekspresów do kawy
Aby moc rozkoszować się swoją ulubioną kawą każdego dnia w pracy oraz uniknąć zbędnych kosztów serwisowania, pamiętaj o odpowiedniej i regularnej konserwacji swojego urządzenia. Konserwacja ekspresu to podstawa wydłużenia żywotności urządzenia oraz gwarancja doskonałego smaku kawy.

Jak dbać o ekspres do kawy?
 • Codzienne mycie modułu cappuccinatore (do spieniania mleka) w ekspresach Saeco,
 • Opróżnianie i mycie pojemnika na zmieloną i zaparzoną kawę (ekspresy Saeco) i pojemnika na kapsułki (ekspresy Lavazza Blue)
 • Regularne uzupełnianie zbiornika wody
 • Używanie kawy dobrej jakości
 • Czyszczenie bloku zaparzacza – raz w tygodniu lub w zależności od potrzeb
 • Co 500 kaw – smarowanie bloku zaparzacza smarem odpowiednim dla danego modelu ekspresu
 • Wymiana filtra wody – co 6 miesięcy lub częściej w zależności od potrzeb
 • Odkamienianie ekspresu – częstotliwość zależna od twardości wody. Ekspresy Saeco wyświetlają komunikat o konieczności odkamieniania po uprzednim ustawieniu odpowiednich parametrów. W ekspresach kapsułkowych Lavazza Blue, odkamienianie należy przeprowadzać nie rzadziej niż co 6 miesięcy.
Twarda woda, czyli woda zawierająca minerały, jest dobroczynna dla organizmu człowieka, ale używana w ekspresach do kawy powoduje odkładanie się kamienia. Jest to naturalny proces wytrącania się kamienia wapiennego z wody, jednak może on prowadzić do uszkodzenia ekspresu do kawy oraz do zmiany smaku kawy. Dlatego pamiętaj, by używać filtrów do wody w ekspresie oraz regularnie używać płynów do odkamieniania ekspresów do kawy. Filtry wody do ekspresów oraz środki do odkamieniania możesz zakupić w Eden Springs. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888 lub z Przedstawicielem Handlowym, z którym podpisałeś umowę.

 
Eko rozwiązaniaWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta

       Oferta
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
       Obsługa
     Kontakt
 • Obsługa Klienta  801 222 888
 • Sprzedaż             801 222 444
 • Eden Springs Sp. z o.o.
  ul. Perla 10
  41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz