Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasE-shop

Home Obsługa Standardy Jakości Obsługi Serwis ekspresów


Serwis ekspresów do kawyInformujemy, że wszystkie ekspresy Lavazza Blue przed dostarczeniem do Klienta są dokładnie testowane. Każde urządzenie poddawane jest pełnemu testowi z kawą i wodą. Jego celem jest sprawdzenie poprawności funkcjonowania i zaparzania tak, by ekspres parzył "dobrą kawę".


Dział Obsługi Klientów

Zespół serwisantów

Sanityzacja dystrybutorów

Serwis dystrybutorów

Serwis ekspresów


Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych

Serwis ekspresów do kawy

Podczas testu parzonych jest nawet do kilku kaw, w warunkach maksymalnie zbliżonych do normalnej eksploatacji urządzenia.

Mimo najwyższej staranności i dokładności czyszczenia urządzeń po testach, mogą one nosić ślady użytkowania w postaci drobinek kawy, kropli wody lub kawy w pojemnikach, tacach ociekowych lub pod wylewkami kawy i wody. Oznacza to w tym przypadku tyle, że oddajemy do użytkowania urządzenie dokładnie sprawdzone.

Klienci Eden, którzy korzystają z usługi dostaw kawy i korzystają z ekspresu w ramach umowy, mają zagwarantowany serwis bezpłatnie. Zgłoszenia serwisowe należy składać do Działu Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888. Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych.

Wszystkie ekspresy oferowane w sprzedaży są objęte gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i upewniamy się, że są w stanie taki serwis zapewnić w Polsce.


 
Eko rozwiązania
Strefa Klienta
Zapytaj o ofertęEden Springs wspiera WOŚP

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz