Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Standardy Jakości Obsługi Serwis ekspresów


Serwis ekspresów do kawyInformujemy, że wszystkie ekspresy Lavazza Blue przed dostarczeniem do Klienta są dokładnie testowane. Każde urządzenie poddawane jest pełnemu testowi z kawą i wodą. Jego celem jest sprawdzenie poprawności funkcjonowania i zaparzania tak, by ekspres parzył "dobrą kawę".


Dział Obsługi Klientów

Zespół serwisantów

Sanityzacja dystrybutorów

Serwis dystrybutorów

Serwis ekspresów


Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych

Serwis ekspresów do kawy

Podczas testu parzonych jest nawet do kilku kaw, w warunkach maksymalnie zbliżonych do normalnej eksploatacji urządzenia.

Mimo najwyższej staranności i dokładności czyszczenia urządzeń po testach, mogą one nosić ślady użytkowania w postaci drobinek kawy, kropli wody lub kawy w pojemnikach, tacach ociekowych lub pod wylewkami kawy i wody. Oznacza to w tym przypadku tyle, że oddajemy do użytkowania urządzenie dokładnie sprawdzone.

Klienci Eden, którzy korzystają z usługi dostaw kawy i korzystają z ekspresu w ramach umowy, mają zagwarantowany serwis bezpłatnie. Zgłoszenia serwisowe należy składać do Działu Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888. Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych.

Wszystkie ekspresy oferowane w sprzedaży są objęte gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i upewniamy się, że są w stanie taki serwis zapewnić w Polsce.


 
Eko rozwiązania
Zapytaj o ofertę
Strefa KlientaEden Springs wspiera WOŚP

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz