Krystaliczna woda z lokalnych źródeł

Zapewnij swoim pracownikom stały dostęp do bogatej w minerały krystalicznej źródlanej wody, aby zadbać o ich dobre samopoczucie
i zadowolenie w pracy. Rozpocznij każdy dzień w pracy od szklanki orzeźwiającej wody!

Tylko teraz z rabatem 50%

Zamawiając teraz dostawy wody źródlanej Eden przez
pierwsze cztery miesiące zapłacisz tylko 50%!
Zamów minimum 2 butle miesięcznie i skorzystaj z promocji!

Postaw na pewnego dostawcę!

  • 0zł kaucja za butle
  • 0zł dostawy i stojaki
  • największa, niezawodna sieć dystrybucyjna
  • zawsze terminowe dostawy

Wyłącznie w Eden - sprawdź, co zyskasz!

Szeroki wybór
ekspresów do kawy
dla firm oraz produktów dodatkowych w atrakcyjnych cenach
SPRAWDZONY I WIARYGODNY
DOSTAWCA
na rynku dostaw wody źródlanej dla firm
Reklamuj się za darmo
na eden.pl
i skorzystaj z potężnego zasięgu naszego portalu!
Wypełnij formularz, oddzwonimy bezpłatnie.
Wyrażam zgodę na...
treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.