Efektywność wpłynie
do Twojej firmy

Dostawy 4 butli 18,9l co 8 tygodni

Jedna faktura na dwa miesiące

Umowa na 18 miesięcy

Stała cena przez cały rok

Współpraca z zaufanymi partnerami to podstawa Twojego biznesu.
Jesteśmy blisko Ciebie i rozumiemy Twoje potrzeby.
Od 19 lat działamy w Polsce i dostarczamy wodę do 80 000 firm i domów.
Poprawiamy efektywność i samopoczucie Twoich pracowników.
Stały dostęp do świeżej, czystej i naturalnej wody zwiększa satysfakcję z pracy i motywację do działania.
Skorzystaj z programu
„Sukces z Edenem”
i reklamuj się za darmo.
Docieraj z ofertą swojej firmy do miliona osób korzystających z naszych produktów w Polsce.

oddzwonimy bezpłatnie

Wypełnij formularz, oddzwonimy bezpłatnie.
Wypełnij formularz,
oddzwonimy bezpłatnie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
Oferta dostępna dla nowych Klientów Eden