Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas Odpowiedzialność społeczna Zaangażowanie społeczne Projekty światowe


Cel na lata 2011 - 2013Dostarczyć wodę 2100 uczniom w 3 szkołach i 7800 ludziom w sąsiednich wioskach.Od początku roku 2011 Eden Springs razem z organizacją „People help People” – wspiera ogólnoświatowy projekt zaopatrywania w wodę szkół średnich w Uru – regionie Kilimandżaro we wschodniej Tanzanii.

Nasz cel to pomoc dzieciom z dotkniętego biedą regionu, poprzez dostęp do lepszej edukacji i wzrostu jakości życia pobliskich wiosek.

Dlaczego wybraliśmy ten projekt?

Podczas gdy celem szkół podstawowych jest zdobycie i kształtowanie u dzieci umiejętności czytania i pisania - szkoły średnie rozwijają wiedzę, która pomoże dzieciom rozwijać z sukcesem umiejętności zawodowe (obsługa komputera, znajomość jęz. angielskiego, poznanie naukowych teorii, etc.). Dzisiaj władze Tanzanii są w stanie wspierać edukację podstawową dzieci, ale ogromny sukces szkół podstawowych prowadzi do zwiększonego popytu na dalszy tok edukacji. Lokalne środowiska i władze mają trudności w dostarczaniu wystarczającego wsparcia na ciągle rosnące zapotrzebowanie w tej kwestii.

Jako Eden – przyczyniamy się do lepszej przyszłości dzieci na tym obszarze, poprzez finansowanie dostaw wody do szkół i wiosek. I jesteśmy z tego dumni.

Projekty światoweMapa AfrykiGaleria zdjęć

powrót do strony "ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE"

 

Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta
       Oferta
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
       Obsługa
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz