Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasE-shop

Home O nas Nasze Wartości Nasza misja


NASZA MISJADobre samopoczucie i energia dzięki wodzie i kawie Eden

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i pozytywnej energii, zarówno w pracy, jak i w domu. Taki cel zobowiązuje nas do pracy, by zapewnić Tobie najlepsze standardy w trzech obszarach:

Satysfakcja z poziomu obsługi Satysfakcja z poziomu obsługi
Szybka reakcja na zgłoszenia i terminowe dostawy są najczęściej wskazywane przez naszych Klientów. Idziemy krok dalej. Wprowadzamy Gwarancję Jakości Obsługi, która obliguje nas do dotrzymywania obietnic. Dzięki temu masz pewność, że Twoja woda i kawa zawsze dotrą na czas.


Produkty dopasowane do Twoich potrzeb Produkty dopasowane do Twoich potrzeb
Nieustannie dbamy o zachowanie najwyższej jakości produktów. Dajemy Ci szeroki wybór rozwiązań: dystrybutory wody źródlanej, dystrybutory filtrujące, a także ekspresy do kawy i wyselekcjonowany asortyment kawy ziarnistej, w kapsułkach czy mielonej.


Numer 1 w Europie Numer 1 w Europie - lokalne podejście w Polsce
Jako Grupa, leader europejski, inicjujemy projekty wspierające środowisko naturalne (Carbon Neutral Project) oraz społeczności najbardziej zgrożone brakiem wody pitnej ("People help People" Tanzania). Również w Polsce prowadzimy działania, których celem jest wsparcie społeczności lokalnych oraz wykorzystanie polskich źródeł i zasobów w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dowiedz się więcej na www.Eden.pl/EKO.

Strefa Klienta
Zapytaj o ofertę
       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz