Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Kawa do firmy Ekspresy i kawa ziarnista Kawa ziarnista


Kawa ziarnistaKawa ziarnista do ekspresu ciśnieniowegoEden FreshKAWA ZIARNISTA EDENISSIMO
Nie wiesz, jaką kawę ziarnistą wybrać do ekspresu ciśnieniowego? Polecamy najlepsze włoskie kawy ziarniste, takich marek jak Lavazza, Segafredo czy Edenissimo.

Włoska kawa ziarnista charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem i doskonałym smakiem. Teraz możesz delektować się filiżanką wybornej kawy także w biurze. Wraz z dzierżawą ekspresów do kawy Saeco, otrzymujesz w pakiecie bezpłatne i regularne dostawy kawy ziarnistej do firmy. Masz do wyboru liczne rodzaje kaw, wyjątkowe mieszanki i różne stopnie palenia ziaren kaw. Wszystkie kawy ziarniste w naszej ofercie można zaparzać w ekspresach ciśnieniowych.

EDENISSIMO - KAWA Z POŁUDNIA WŁOCH
Neapol słynie ze sposobu wypalania kawy. Rodzinne palarnie zachowują wielopokoleniowe tradycje, tworząc własne oryginalne mieszanki kaw. Z tej lokalnej włoskiej tradycji powstało Edenissimo.

Zapytaj o ofertęKawa ziarnista Edenissimo Gran Aroma Powiększ
Kawa ziarnista Edenissimo Gran Aroma

Z prawdziwie włoską pasją skomponowane rajskie espresso – pełne temperamentu, o intensywnym, wyrazistym smaku i zniewalającym aromacie 100% Arabiki. Palona i pakowana w Neapolu.


Kawa ziarnista Edenissimo Espresso Dolce Powiększ
Kawa ziarnista Edenissimo Espresso Dolce

Kompozycja Arabiki i Robusty, kryjąca w sobie wykwintną słodycz, a zarazem moc włoskiego espresso. Odczuwalny słodki posmak w każdej kropli tego znakomitego espresso. Palona i pakowana w Neapolu.


Kawa ziarnista Lavazza Crema & Aroma Powiększ
Kawa ziarnista Lavazza Crema & Aroma

Doskonała mieszanka Arabiki i Robusty, którą wybiorą miłośnicy intensywnego smaku oraz łagodnej pianki.


Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa Powiększ
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa

Najpopularniejsza mieszkanka Lavazzy na świecie. Urzeka łagodnym czekoladowym posmakiem.


Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro Powiększ
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro

Głęboki aromat 100% Arabiki oraz subtelny smak o słodkim zabarwieniu, to główne walory smakowe tej klasycznej i delikatnej kawy ziarnistej, docenianej przez najbardziej wytrwanych kawoszy.


Kawa ziarnista Lavazza Grand Espresso Powiększ
Kawa ziarnista Lavazza Grand Espresso

Odnajdziesz w niej typowy smak włoskiego espresso. Mocna i słodka, przyciąga miłośników espresso, cappuccino, latte czy kawy mrożonej.


Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma Powiększ
Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma

Najwyższej jakości kawa Lavazza, ze 100% Arabiki. Poczujesz delikatną słodycz i bogactwo jej pełnego smaku.

 
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta
Woda do Firmy

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz