Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Kawa do firmy


KAWA DO FIRMYWynajem i dzierżawa ekspresów oraz dostawy kawyOdkryj świat kawy wraz z Eden. Wierzymy, że doskonała kawa, zaparzona w profesjonalnym ekspresie do kawy, to podstawa udanego i efektywnego dnia oraz dobrego samopoczucia w pracy.

Ciśnieniowe ekspresy do kawy Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspresy na kapsułki Lavazza Blue zostały zaprojektowane specjalnie dla firm, które potrzebują wytrzymałych ekspresów o pojemności i wydajności dostosowanej do ilości pracowników. Zarówno niewielkie biuro, jak i duża korporacja odnajdzie w naszej ofercie wydajne modele ekspresów oraz automatów do kawy, zapewniających doskonałą kawę dla pracowników przez cały dzień.

Sprawdź nasze profesjonalne ekspresy do biura Lavazza Blue na kapsułki oraz ekspresy Saeco na kawę ziarnistą.

Dostawy świeżo mielonej kawy zamkniętej w hermetycznych kapsułkach oraz dzierżawa i wynajem ekspresów. Oferta licznych mieszanek kawy ziarnistej w dostawie i sprzedaży oraz wynajem i dzierżawa ekspresów na kawę ziarnistą.


Jeśli nie wiesz, jaki ciśnieniowy ekspres do kawy wybrać do firmy, nasi Doradcy pomogą Ci oszacować zapotrzebowanie na kawę w Twojej firmie oraz wybrać ekspres do kawy i model współpracy, dostosowany do Twoich potrzeb. Ekspresy do kawy Saeco i Lavazza dostępne są w wygodnych dla firm modelach współpracy:

Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy: rozwiązanie dedykowane firmom, które cenią wygodne rozwiązania. Ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania umowy, a dostawy wybranej kawy ziarnistej bądź w kapsułkach są gwarantowane i wliczone w cenę wypożyczenia ekspresu. W pakiecie otrzymujesz także serwis oraz stałą opiekę Doradcy ds. Klientów. Nie ponosisz kosztów zakupu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewniasz pracownikom wyśmienitą kawę.

Dzierżawa ekspresów i automatów do kawy: model współpracy wybierany głównie przez średnie i duże firmy, które potrzebują więcej, niż jednego profesjonalnego ekspresu do kawy. Tak, jak w przypadku wypożyczenia ekspresu w pakiecie z dostawami, serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden, a regularne dostawy wybranej kawy, są bezpłatne. Automaty do kawy, takie jak ekspresy Saeco Phedra Cappuccino, Saeco Phedra Espresso czy Saeco Idea Cappuccino dostępne są w dzierżawie.

Leasing ekspresów do kawy: idealny model finansowania zakupu profesjonalnego ekspresu do kawy, z płatnościami rozłożonymi na dogodne raty. Wraz z leasingiem ekspresu do kawy, otrzymujesz również dostęp do pełnej oferty Eden na kawy ziarniste i w kapsułkach w doskonałych cenach oraz stałe rabaty cenowe na akcesoria i dodatki do kawy.

Zakup ekspresów do kawy: możesz kupić na raty ekspres do kawy Lavazza Blue 910 Compact. Ten kapsułkowy ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w małej firmie i biurach, gdzie konsumpcja kawy nie przekracza 5 filiżanek kawy dziennie. Funkcjonalny i szybki ekspres na kapsułki może być także dedykowanym ekspresem np. na salę konferencyjną lub do gabinetu.

 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz