Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Grupa Eden Springs


O NASGrupa Eden SpringsEden Springs w Polsce jest częścią Grupy Eden obecnej w 18 krajach i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących i wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku. Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów. Eden jest najchętniej wybieranym dostawcą wody przez firmy w Polsce * 

Jako grupa dynamicznie się rozwijamy. Rocznie dostarczamy ponad 800 milionów litrów wody do 850 000 firm, instytucji i osób prywatnych w 18 różnych krajach. Naszą misją jest zapewnienie klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i energii w miejscu pracy i w domu, poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów – wody i kawy.

Eden Springs Partners

To upload Flash Player click here.

Grupa Eden SpringsNasze wyróżnienia:

Złote Godło Laur Konsumenta 2017 Super Marka 2017 Konsumencki Lider Jakości

To co nas wyróżnia, to dążenie do zapewnienia naszym Klientom najlepszej obsługi. Potwierdzeniem, że konsumenci nam ufają i najczęściej wybierają pośród innych dostawców wody źródlanej, są liczne wyróżnienia:
  • Złote Godło Laur Konsumenta 2017 - przyznane po raz 10!
  • Super Marka 2017 - wyróżnienie przyznane przez Konsumentów na podstawie ogólnopolskiego badania pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Konsumenci wybrali Eden Springs, jako najlepszą markę, godną zaufania, oferującą dobre jakościowo produkty, w kategorii Dystrybutorzy wody źródlanej dla firm.
  • Konsumencki Lider Jakości
Serdecznie dziękujemy naszym Klientom i wszystkim Konsumentom za zaufanie, jakim nas obdarzyli i dzięki którym otrzymaliśmy te prestiżowe wyróżnienia.

* według badań Domu Badawczego Maison, czerwiec 2012r. 
Eko rozwiązania
Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta
Eden Springs wspiera WOŚP