Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Kawa do firmy Ekspresy i kawa w kapsułkach


Ekspresy i kawa w kapsułkachEden ChoiceEden Choice
Ekspresy na kapsułki to doskonały sposób na otrzymanie za każdym razem idealnie zaparzonej filiżanki kawy. Klienci ceniący komfort, docenią prostą obsługę ekspresu kapsułkowego oraz szybkie zaparzanie kawy. Wystarczy włożyć kapsułkę z kawą do ekspresu i go uruchomić jednym przyciskiem, aby po chwili otrzymać perfekcyjne espresso, którego aromat i smak uprzyjemni pracę.

Unikatowe włoskie wzornictwo oraz elegancki wygląd ekspresów na kapsułki Lavazza Blue, jest połączony z wytrzymałością i wydajnością, niespotykaną w ekspresach kapsułkowych przeznaczonych do użytku domowego. Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Lavazza Blue zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o firmach. Ekspresy kapsułkowe nie posiadają młynka do kawy, gdyż hermetycznie zamykane kapsułki zawierają idealnie odmierzoną porcję kawy Lavazza.

Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue są wybierane przez firmy, gdzie konsumpcja kawy jest w granicach 5-20 kaw dziennie, a także jako dodatkowe urządzenie np. na sale spotkań i do gabinetów.

Jeśli zastanawiasz się, czy ekspres na kapsułki będzie odpowiedni dla Twojej firmy, skontaktuj się z naszym Doradcą.

Zapytaj o ofertę

Wybierz system kawy w kapsułkach dopasowany do Twoich potrzeb.


 

Akcesoria do kawy Lavazza Tierra

Może Cię zainteresować:

Aktualna promocja FAQ Serwis ekspresówWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta
Woda do Firmy

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz