Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Strefa Klientów Eden eDOK


Edok – Elektroniczny Dział Obsługi KlientaWoda w domu

Kontakt

E-FAKTURA

eDOK

Zamów produkty

Zmiana danych

Pytania i porady

Transakcja z Nestle Waters Direct

Cenniki i programy
Zapraszamy do korzystania z nowego elektronicznego Działu Obsługi Klienta: e-DOK.

Dzięki temu będziecie mogli Państwo szybko i łatwo uzyskać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu telefonicznego z infolinią Eden. e-DOK umożliwi Państwu:
eDOK online       Instrukcja eDOK

Drodzy Państwo,
podczas rejestracji w serwisie e-DOK zostaniecie poproszeni o wpisanie w formularzu rejestracyjnym swojego adresu e-mail, imienia oraz nazwiska. Informujemy, iż Eden Springs Sp. z o.o. zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, a w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Państwa dane osobowe zostaną wykorzystane przede wszystkim do procesu rejestracji w serwisie e-DOK, ale w wyjątkowych sytuacjach mogą być wykorzystane w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami, jak również przesłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej a także dla nawiązania z Państwem kontaktu dotyczącego promocji naszych produktów i usług.

W związku z tym jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych prosimy o rozpoczęcie procesu rejestracji w e-DOK.

W przypadku gdy nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych prosimy o wypełnienie poniższych pól i następnie rozpoczęcie procesu rejestracji w e-DOK.

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych do celów innych niż wymagane do procesu rejestracji w serwisie e-DOK

Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10 .Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wierzymy, że nowy elektroniczny Dział Obsługi Klienta: e-DOK okaże się Państwu przydatne oraz przyczyni się do jeszcze sprawniejszej obsługi naszych Klientów. e-DOK English.
       Oferta
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
       Obsługa
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz